Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Ti melyiket vennétek meg a...

Ti melyiket vennétek meg a kettő közül (külső, ár, tudás) és miért? Alcatel OT-997D vagy Alcatel OT-995?

Figyelt kérdés

2013. jan. 21. 13:38
 1/7 anonim ***** válasza:

[link]


[link]


nme egy kategória a 2 telefon -.-

997d kb 2x erősebb

2013. jan. 21. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
RENDBEN, és árban is jobban megéri?
2013. jan. 21. 14:38
 3/7 anonim ***** válasza:
sztem igen, de ezt te tudod, hogy mennyit költenél
2013. jan. 21. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
nekem OT 995 van, szeretem, de a másikat nem ismerem. Gondolom biztosan újabb, mint a 995. Viszont külsőre nem tetszik, ezért nem venném meg:)
2013. jan. 22. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
995-öt már láttam, nekem is nagyon tetszik, de van két telóm és gondoltam ha jobb a 997, akkor a kettőből csinálok egyet :). Ha a 995 alap dolgai megvannak és még pluszba erősebb, akkor nem kérdés. Kicsit nagyobb, de nagyon sok különbséget nem láttam így kép alapján.
2013. jan. 22. 12:11
 6/7 anonim ***** válasza:

10:55-ös vagyok. Csak most nézem az árát:)

ennyit nem adnék érte, én az OT995-öt is csak azért vettem meg, mert T-mobile-nál 40e-ért nekem nagyon kedvező csomaggal megérte. De függetlenül 60-at azért sem adtam volna, azért annyira nem jó.

Egyébként szerintem az 50-60e-es kategória általában pont az, amiből nem érdemes válogatni, mert drága, de nem a legjobb. Tisztelet a kivételnek. Én anno megfogadtam, hogy vagy megvárom, amíg egy ilyen árú telefon értéke lemegy kb. 40e-ig, vagy inkább felső kategóriásra gyűjtök. Rádobsz még 20-at, és kapsz érte egy Galaxy S II-t.

2013. jan. 22. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a véleményed :), lehet inkább várok, hogy olcsóbb legyen, bár többen mondták, hogy mostanság ne nagyon számítsak rá
2013. jan. 23. 14:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!