Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » T-mobilos vagyok és az egyenle...

T-mobilos vagyok és az egyenlegemnél azt írja ki, hogy 2567 ft, ebből vásárlásra is fordítható 39 ft. Szeretnék vásárolni a neten, de nem engedi. Hogyan lehetséges, hogy az egész egyenleg vásárlásra fordítható legyen?

Figyelt kérdés
2013. jan. 21. 15:00
 1/4 anonim ***** válasza:
Én Telenor os vagyok és ittt ugy van hogy ha volt 1000 forint egyenleged feltöltesz 1500 forintot és akkor azt a feltöltés elötti 1000 forintot irja ki vásárlásra
2013. jan. 21. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Feltöltéskor univerzális egyenleg feltöltést kell választani, a teljes összeg vásárlásra is fordítható.

A T-pontokban tudnak ilyet feltölteni, illetve minden Lottózóban így töltik fel a T-Mobil egyenleget (ott másképp nem is tudják).

2013. jan. 21. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Nekem T-mobilos kártyáról lett feltöltve és nem engedi pl hogy mobil lottót vásároljak...
2013. jan. 21. 15:18
 4/4 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy nem pontosan olvasta a válaszom: csak T-Pontokban (ezek a T-Home ügyfélszolgálati irodái) és Lottózókban levő terminálokról lehet -vásárlásra is alkalmas- univerzális egyenleg feltöltést végezni.
2013. jan. 22. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!