Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » A sony ericcson v640i mobil...

A sony ericcson v640i mobil nagyon ciki mar? 12/L

Figyelt kérdés
Nekem maximalisan eleg; de unom hogy mindenki nyominak tart miatta. Milyenre csereljem. Vagy csereljem le egyaltalan?
2013. jan. 21. 15:56
 1/9 anonim ***** válasza:
Figyelj, ez nem mások döntése, hanem a tiéd. Ha neked elég a tudása, akkor ne cseréld le!
2013. jan. 21. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
28%
Nekem wifi nélkül elég gáz lenne az életem...
2013. jan. 21. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 Mr.Kütyü ***** válasza:
figyelj, ha neked csak telefonálásra kell, meg SMS akkor nyugodtan tartsd meg, van egy jó tippem, ezt beszéld meg anyud-dal (anyukák kapósak az ilyesmire), hogy ha év végén hozol egy általad és anyukád által elfogadott bizit (mondjuk max. 1-2 db 4es a többi ötös) akkor kapsz egy mobilt, esetleg szülinapra. Ha meg nagyon cserélni akarsz, és van is pénzed, akkor mondasz egy árat és mondom is a legjobb mobilt annyiért.
2013. jan. 21. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
kinek veszel telefont? magadnak vagy a másiknak?
2013. jan. 21. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
ne törődj velük , a te telefonodat legalább nem kell minden este töltőre dugni
2013. jan. 21. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Nem igazán szeretném lecserélni, csak már nagyon elegem van abból, hogy mindenki a mobilból ítéli meg az embert- tisztelet a kivételnek- és nem tudom.. Váltsak?
2013. jan. 21. 17:02
 7/9 anonim ***** válasza:
Csak ezért ne. Inkább örülj neki, hogy Te nem ilyen vagy! Aki emiatt nyominak tart, az.. Nem írom le a korodra való tekintettels.
2013. jan. 21. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
gondolj arra, hogy pont az a birka aki menőzésből vesz telefont. bár egy 12 évesnél inkább neki veszik, szóval még gázabb a dolog...
2013. jan. 21. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Csak ezért szerintem ne válts telefont, akik emiatt csesztetnek, azokkal ne foglalkozz, ne szólj nekik, ne is nézz rájuk. Szard le őket magasról, aztán majdcsak megunják. Én is voltam hasonló helyzetben, igaz nem telefon miatt, de ez a taktika nálam bevállt :D
2013. jan. 21. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!