Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Miért jobb egy IPHONE4, mint...

Miért jobb egy IPHONE4, mint egy SAMSUNG GALAXY telefon?

Figyelt kérdés

2013. jan. 21. 20:13
 1/6 anonim ***** válasza:
Miért lenne jobb, nem jobb.
2013. jan. 21. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
de jobb. a sima S-nél persze.
2013. jan. 21. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Sima SGS-hez képest azért, mert újabb, ebből adódóan erősebb a hardver és újabb rá a szoftver, mindkettő jelentős sebességnövekedést eredményez.

Ha Samsung Galaxy alatt valamelyik mostani felsőkategóriásat érted (SGS3 vagy Note 2) akkor semmiben, még az iPhone 5 is rosszabb mindkettőnél.

2013. jan. 21. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 dastan01 ***** válasza:
egy sima galaxy s nél jobb iphon 4!!!de egy galaxy s2 vagy s3 nal nem !
2013. jan. 22. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Most melyik galaxy-ról van szó? Mert Sgs2 alatt mindenjik galaxy-nál jobb, afölött viszont rosszabb a gapaxy-knál. Ez kb olyan kérdés volt, hogy melyik a jobb: a BMW M5, vagy az Audi? Így nem lehet eldönteni. Mert valamelyik Audi jobb, valamelyik rosszabb a BMW-nél.
2013. jan. 22. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 Braun Zsolt válasza:

Na most álljunk meg egy szóra! ez azért egy egész érdekes kérdés és itt ki lehetne térni aztán mindenre( üzemidő, játékok,hardver,softver...stb).

Én már hosszú évek óta apple fan vagyok és erre egyszerű válasz van. Akinek iphone ja van régóta megérti:

A válasz igenis jobb sőt! Nekem soha semmi pénzért nem kelle más telefon apple-n kívül. Hiába drága igen bevallom nagyon húzósak az almás cég termékei de erre is megvan a magyarázat. Olyan drága és olyan minőségi alkatrészeket használnak mind a telefonok ipad-ek mac pro-ban ami a csúcskategória! És ezeknél a termékeknél nagyobb jobb pozitívabb felhasználói élményt semelyik gyártó nem tud produkálni. Erre itt egy példa: iphone 4 em van de nem válnék meg tőle a legujabb samsunk sony vagy akármilyen androidos mobil kedvéért sem, hiába tudom hogy erősebb termékek és gyorsabbak. Nem nyújtják azt amit egy apple mobil. Bár ahogy kijött a 6 és a 6plus kicsit megingottam és nem kellene egyik készülék sem. Én azt mondom ami ma kapható és a világ legjobb telefonja sebességre felhasználói élményre üzemidőre ..stb IPHONE 5s.

2015. febr. 4. 06:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!