Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » 40. 000Ft-ból milyen windows...

40. 000Ft-ból milyen windows phone alapú telefont vegyek?

Figyelt kérdés
Telefont szeretnék venni ami windows phone operációs rendszerű. Melyiket válasszam? Ennyiért melyik lenne a legjobb? Nokia,Samsung,Htc bármi ami ennyi pénzből jó írnátok? Köszönöm
2013. jan. 21. 21:12
 1/6 Gregor555 ***** válasza:
77%
Én most vettem nemrég Lumia 800-ast 40ből, nagyon megéri az árát, semmi problémám nem volt vele. Nagyon gyors és megbízható.Csak ajánlani tudom!
2013. jan. 21. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
40ezer kevés pénz windows phone-os telóra. max a nokia lumia 610 jön ki belőle újonnan
2013. jan. 21. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Nokia Lumia 800.

Sokan túladnak rajta áron alul, akik megszokták az androidot.

Hardveraprón nézelődj, ott biztos találsz ennyiért is.

Pár napja regisztrált tagokkal ne próbálkozz, régi, megbízható tagoktól érdemes venni.

2013. jan. 21. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen
2013. jan. 21. 22:32
 5/6 anonim ***** válasza:
A Nokia Lumia szériából vegyél, az extrák miatt azok a legjobbak, főleg az ingyenes navigáció.
2013. jan. 21. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
igen, én is lumia 800-at mondom. szerintem elég jó, nekem volt már, iPhone-ra váltottam, és wp közelebb áll hozzám, mint az ios, de viszont van 1-2 olyan személyes előnye az iPhone-omnak, ami miatt nem tudok visszaváltani wp-re :D
2013. jan. 21. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!