Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Beleejtettem az iPhone-omat a...

Beleejtettem az iPhone-omat a vízbe! Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Azt nem részletezném, hogyan kerül a vízbe, de az a lényeg, hogy öt másodpercnél tovább nem volt bent. Kikapcsoltam utána rögtön, és nem is nyúltam hozzá egy napig. Minden remekül működik rajta, csak a lezárógombjával van egy kis probléma. Vagy nem működik, vagy pedig nagyon érzékennyé válik. Általában, ha le tudom zárni, akkor utána rögtön kijelzi a kikapcsolást, mintha én hosszan nyomtam volna le.

Reggel, amikor elmentem suliba, még jól működött, de amikor hazaértem, akkor ezt tapasztaltam. Esetleg valakivel történt hasonló, és ha igen, akkor mit tegyek? Szerelőhöz nem szeretném vinni, ha nem szükséges. Hagyjam még, hogy száradjon?



2013. jan. 21. 21:41
 1/6 anonim ***** válasza:
80%
tanulság : legközelebb water-proof telót vegyél ^_^
2013. jan. 21. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Szerintem túl hamar kapcsoltad be. Csak szervíz a megoldás. Ha szerencséd van, megúszod alaplap csere nélkül.
2013. jan. 21. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:
Vedd ki.
2013. jan. 22. 03:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Ilyen esetben azonnal ki kell kapcsolni a telót és szakavatott szervizbe vinni. ( nem sufnigsm )

Nem tudhatod hogy maradt e nedvesség benne valahol ami rázkódás hatására elmocorog valahova és zárlatot okozhat.

Jobb kikapcsolva szervizbe vinni.

2013. jan. 22. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm, de most már teljesen jól működik. :)
2013. jan. 23. 19:35
 6/6 anonim válasza:
Akkor kivetted gondolom
2013. jan. 24. 03:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!