Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Alcatel ot990 em van telenoros...

Alcatel ot990 em van telenoros! Hogy tudom frissiteni az androidot?

Figyelt kérdés

Hogy tudom frissiteni a telefont ujjabra?

mert sok jatekot nem visz meg apokat.. :s

meg miert van az hogy nem tudok rajtasemmit állitani? pl: témát, 3D-s feluletet.. nem tudom át alakitani ugy mint más androidos telefont...

miert lehet?

ha lehet frissiteni az androidot jobb ra az megoldaná a problémát?

lehet hogy a tepenor zárolta ezeket a funkciókat?



2013. jan. 21. 22:45
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
most milyen rom van rajta?
2013. jan. 21. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
pfuu nem tudom:S nem értek nagyon hozzá :( gondolom alap ...gyári:s az számit valamit? mert am azt se tudom miaz :D :/ meg koszonnem ha le irna valaki hogy mit tegyek szorol szora!
2013. jan. 21. 23:07
 3/11 anonim ***** válasza:

A telefon névjegye menüpontban ott van milyen verzió van rajta most.

De én a helyedben nem vágnék bele. Inkáb olvasgatnék még (pl. mobilaréna fóruma, vagy keresnék a neten egy ezzel a telefonnal foglalkozó fórumot) és csak utána csinálnám. Lehet gyári frissítés nem lesz hozzá, csak főzött rom.

2013. jan. 21. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
téma-váltáshoz: sztem alap launcher-ed van, tölts le egyet a marketből
2013. jan. 22. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

"mert sok jatekot nem visz meg apokat.. :s " Mivel alapból .2.3-as Androiddal jelent meg, valószínűleg hardveresen gyenge a készülék. A Gingerbread általában mindent visz.


"pl: témát" Ezt a CyanogenMod tudja (meg esetleg más ROM-ok). Vagy, letöltesz egy launcher programot.

"3D-s feluletet" Letöltesz egy launcher programot.


A launcher programokból millió meg egy van, néz utána, érdemes. Sszerinem ez kell neked.


Egyébként a telefon hardverjét elnézve nem fog rá frissítés jönni, ha meg nem hivatalos ROM lesz, nem éri meg telepíteni. Lassú lesz.

2013. jan. 22. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
koszonom!! amugy 2.2.2. a rom om... miben masabb az hogy android 2.3 vagy 4.0 van a telefonon? 2.3 at le lehet frissiteni 4.0 re? szamit az hogy hany Ghz es a telefon meg ienek?
2013. jan. 22. 16:49
 7/11 anonim ***** válasza:

Az számít igazán, hogy hány Ghz-es, mekkora a RAM (memória). Aztán, hogy milyen a grafikus chip. Teljesítmény szempontjából csak ezek. Felbontást nem tudom mennyire követlenek játékok.


Amúgy én úgy olvastam, hogy van rá 2.3-as rendszer.


Felmész az [link] oldalra, letöltöd jobb oldalt az Upgrade programot, és elvileg az frissíti. Alcatelem van, de még nem próbáltam ezt a szoftvert.

2013. jan. 22. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Nem érdemes frissíteni azt írják, hogy nagyon gyorsan merül utána az aksi nekem is ilyen van amúgy 512mb ram 600mhz-s proci.
2013. jan. 22. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
köszi mindenkinek! megcsináltam a frissítést de nagyon kaki... :s lassabb a telefon is... a telepítés előtt be kell állítani mien telefonra mennyen.. hogy ha más telefont rakok be akkor elbaszom a telefont vagy annak a telefonnak a softverjet rakja rá?
2013. jan. 23. 19:33
 10/11 Szabika312 válasza:

lépj be a recovery menube ha felvan törve mert elvileg gyárilag nem lép be fel kell törni ugy tudsz belépni hogy a bekapcsolo gombot és a hangerő fel gomot egyszerre nyomva tartod és miután eggyet rezzen a teló utána a home gombot és a hangerő fel gombot tartod nyomva ezután belép ajánlom a factory resetet mielőtt installálod a romot ezután install zip from sdcard utána choose zip from sdcard és ott kiválasztod a romot amit rámásoltál az sd kártyára tök mind1 hova csak az sd kártyán legyen és utána rebot system

ajánlok neked egy romot nekem bevált tökéletesen fut és rajta minden és sokkal gyorsabb mint a gyári mielőtt felteszed nézd meg tetszik e :)

http://www.youtube.com/watch?v=HhFN2pqjurw

Amugy cyanogenMod7 és full samsung kinézete van Android 2.3.7 a procit is lehet húzni de nem ajánlom

a romot innen tudod letölteni: [link]


Renélem segítettem :)

2014. jan. 25. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!