Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » ZTE Grand X In. Van/volt már...

LiLike♥♥ kérdése:

ZTE Grand X In. Van/volt már valakinek ilyen mobiltelefonja? És ha igen, vélemény esetleg észrevétel?

Figyelt kérdés
Nagyon érdekelne, kinek hogy vált be ez a telefon. Sajnos nem volt még lehetődégem tesztelni sem.

2013. jan. 22. 14:38
 1/3 A kérdező kommentje:
*lehetőségem
2013. jan. 22. 14:40
 2/3 Balázs88 ***** válasza:

Páromnak ilyen van.

Az árát megéri, külsőleg szerintem nagyon jó. Az erős processzor és az 1Gb Ram miatt a sebességgel nincs gond és a 8mp kamera is jó.

Ebbe a kategóriába jó választás.

2013. jan. 22. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 peti831214 ***** válasza:
Nekem is ilyen van! A legjobb ár\érték arányú telefon! Szuper külső és belső! Villámgyors hardver! Szerintem nagyon szuper telefon! És ezt annak tükrében mondom,h előtt volt már Xperia U, Xperia P, Sony Xperia Arc S, Samsung S2 is! Szal hidd el nagyon f.sza egy telefon! Semmi panaszom nincs rá, pedig 3 hónapja használom!
2013. jan. 23. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!