Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Mit gondoltok milyen lesz a...

Mit gondoltok milyen lesz a jövő mobiltelefonja úgy 15-20 év múlva?

Figyelt kérdés
Mit tudnak még beletenni, hová tudják még zsugorítani a technikát? Tudnak akkorát lépni mint az elmúlt 15 évben?
2012. szept. 17. 09:03
1 2
 1/14 mosolypofi válasza:
Nem hiszem, viszon kb 40 mp-s lesz és lapvékony.
2012. szept. 17. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:

A készülék megszűnik, helyette egy áttetsző szemüveg lesz, azon látunk mindent 3D-ben és maga a teló is abban lesz. A bevitel hangvezérlésű, vagy zsebben történhet egy külön BT eszközzel. (Esetleg maga a fő áramkör is külön lesz, és csak a display a szemüveg.)

Hogy mit raknak még bele, az az igényektől függ. Szerintem a mai PC-k teljesítményét eléri majd, de az akkoriaktól ugyanúgy le lesz maradva.

2012. szept. 17. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim válasza:
Véleményem szerint a google "valóság szemüvege" lesz a követendő út. Feldobod mint egy szemüveget és telefonálsz. Vagy lehet már minden be lesz ültetve egy chipbe a bőrünk alá, szemünkön meg lesz egy vékony átlátszó hártya melyben mindent látni fogunk, akárcsak egy telefonon.
2012. szept. 17. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:

Jé, most kerestem rá, nem is tudtam, hogy már fejlesztik, csak tippeltem. :)


[link]

10:28 voltam.

2012. szept. 17. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:

Aszta, nem is gondoltam hogy ebben az irányban gondoljátok a jövőt. Azt hittem hogy a nanotech és plexiből roppantott bankkártya felé hajlik a jövő, de hogy szemüveg?...Hmm Érdekes. Azért ez elég nagy változás. Az a helyzet hogy komolyan azon gondolkodom hogy a Samsung Galaxym-ból visszaköltözöm a régi zseblámpás Nokiámba mert egyrészt unom a mindennapos töltögetést, másrészt gáz hogy az ember állandóan nyomkod vmit, vagy monitort nézeget. Lásd Tv, asztali gép, hordozható netes cuccok...

Menjünk inkább sörözni a cimborákkal...;)

2012. szept. 17. 13:50
 6/14 A kérdező kommentje:
Mármint hogy bankkártya méretű telefonra gondoltam a második mondatban.
2012. szept. 17. 13:54
 7/14 anonim ***** válasza:

Én nem hiszek az ilyen bankkártya-szerű telókban, egyszerűen nem kényelmes használni, nem áll kézre, nem lehet rendesen megfogni. Inkább a bankkártyák fognak a telókba integrálódni, mint fordítva.

A fólia-kütyükben sem hiszek, amik papírvékonyak, áttetszőek, és hajlékonyak. Megintcsak nem kézreálló, és hiába vékony, túl nagy felületű, mintha térképet kellene kiteregetni, két kézzel! :) (Egy kézzel kezelhetetlen.)

(10:28 voltam.)

2012. szept. 17. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
2012. szept. 17. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
Köszi a videót. Basszus ez gáz...Mindenki szemüveges lesz?? Miközben olvassa az infót elüti a 6.20-as busz... mondjuk telefon nyomkodás közben is el tudja ütni :)
2012. szept. 17. 14:18
 10/14 anonim ***** válasza:

"Miközben olvassa az infót elüti a 6.20-as busz"


Nagyon jól látod. Íme:


[link]


:D

2012. szept. 17. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!