Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Samsung galaxy note II tapaszt...

Samsung galaxy note II tapasztalatok?

Figyelt kérdés
Pozitivumot lattam eleget a neten de negativumot nem nagyon hallottam rola a mereten kivul de személy szerint van ez mivel nekem nagyon is bejon a nagy kijelzo.De ezenkivul aki most ilyet hasznal vagy hasznalt mi a velemenye rola?Ahogy elnezem videokbol stb.. eleg jonak nez ki de kivancsi vagyok olyanokrol akiknek volt is tapasztalata vele.KIZAROLAG CSAK OK VALASZOLJANAK HA LEHET KOSZI!

2013. jan. 22. 15:43
 1/7 anonim ***** válasza:
Ilyet hasznalok november eleje ota. Eddigi legjobb telefon amit hasznaltam. Ha esetleg van valami konkret dolog amire kivancsi vagy, ird meg, mert ugyis hamarosan ellepik a kerdest a HTC trollok.
2013. jan. 22. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
hat amit kell lattam a youtuben egesznap ezt nezem:PPPde ha majd lesz konkrét kérdésem majd irok egy pm-et ::DD Jöjjenek evel az árral sokkal jobban megéri mint egy iphone 5 ami gyengébb ennél kijelzo amit piszkalnak de engem nem zavar es ha azt leszamitsuk akkor az iphone 5 ujon kemeny 220k mig a note 2 180 korul.Na de mind1 a lenyeg az iphone drágább mégis gyengébb nem olyan nagyon sokkal de nem tud annyit mint a note 2.Sokkal elonyosebb a nagy kijelzo utazas kozben mivel élmény a filmeket vagy videokat barmit nezni mint a 4 huvelykes kijelzon.Iphone 5-t ha kapnák is nem mondom nem örulnék de ink eladnám és vennék 1 ilyet:))))
2013. jan. 22. 17:15
 3/7 A kérdező kommentje:
amugy milyen szinut vettel feheret vagy a fekete szurkest?Sztem eleg rossz hogy nincsen valódi feketében mint a note de ez sem rossz viszont nem tetszik annyira olyan mintha csiszolva lenne vagy nem is tudom xd fehéren nincs olyan de fehéren piszok is látszik meg hát telefonnak annyire nem jó nem azért mert lányos de nem a legjobb ink veszek szürkét ezért de te melyiket választottad kiváncsi vok:)
2013. jan. 22. 17:40
 4/7 anonim ***** válasza:
Az S3-am feher volt, a Note 2-m szurke. A Lumia 820-am is feher. Szerintem egyaltalan nem lanyos.
2013. jan. 22. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
akk sok telefonod volt es nem is akarmilyen:DD nekem 1 volt egy nokia 5000 kék szinu es most van egy samsung corby s3650 narancssarga xd.Nagy elmeny lesz a note 2 az tuti ehez kepest xd Amugy nem tudom neked tetszett a lumia oprendszere?nekem videokbol itélve nem tetszik ez a windows 8 sokkal jobbnak latom az androidot.Az oszttársamnak mini 2-je van az is androidos volt már kezemben és nagyon bejön pedig az csak 2.1-es android ez mar 4.1:PP Azota sok uj valtozas minden na de mind1 veszek 1 szurke note 2-t oszt annyi xd
2013. jan. 22. 17:59
 6/7 anonim ***** válasza:
Ha tetszene a WP8 akkor Lumia 920-am lenne, de csak a munkam miatt kell.
2013. jan. 22. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Aha!hát én sztem note II egy nagyon jóra sikeredett telefon amint összegyűl a money máris megveszem xd
2013. jan. 23. 15:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!