Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Samsung SGH 250 telefont 2011...

Samsung SGH 250 telefont 2011 májusban vettünk, mennyi jótállás van rá?

Figyelt kérdés

Sajnos elromlott,és 6000 ért javítanák.De ha 2 éves jótállás lenne rá, jó lenne.A papírjai biztos megvannak ,csak keresni kéne több doboz papír között...:(

De ha tudnám, hogy csak 1 év jótállás volt rá, nem keresném.

Hol tudhatnám meg?

Köszi előre is.


2013. jan. 22. 15:43
 1/9 anonim ***** válasza:

Alapból 1 év.

Az egész nem ér 6 ezret.

[link]


[link]


[link]


[link]


És még sorolhatnám sokáig.

Amúgy mi a baja?

2013. jan. 22. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

Köszi a választ.

Azért írtam a 2 évet, mert bevittem a T-mobilos szervizbe.Ott sz.gépen megnézték, mikor gyártották,és ott mondta a csávó,h ált. ban 2 év a jótállás.


Az a baja, hogy a középen levő fel-le léptető gomb nem működik, csak jobbra balra.Nem történt vele semmi, egyik órában még működött,aztán egyszerre csak nem...:(


Lehet hogy nem ér annyit, de én szerettem...:(Meg sok minden,kép,zene stb van rajta ,amit sajnálok...

2013. jan. 22. 16:15
 3/9 anonim ***** válasza:

Szalagkábel hiba.

Kb 600 forint:

[link]

2013. jan. 22. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
2013. jan. 22. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

Köszi.De csak felháborított,hogy van képük ezért elkérni 6000 ft,-ot.


Nekem ez tökéletesen megfelelt,egy középkorú assuony vagyok, nem kell okostelefon.Ezen is tudtam sok mindent csinálni, fényképezni, zenét hallgatni,stb...:(

2013. jan. 22. 16:48
 6/9 A kérdező kommentje:
Akkor biztos csak egy év a jótállás???:((
2013. jan. 22. 16:49
 7/9 anonim ***** válasza:
Azért keresd elő a papírjait, előfordul hogy egy évtől hosszabb garanciát vállalnak.
2013. jan. 22. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:
Szerintem is keresd elő a papírjait, mert úgyhiszem 2 év van rá. Nekem is samsung van, mondjuk nem ilyen, de a barátnőmnek ilyenje van s neki is 2 év volt rá.
2013. jan. 25. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

Basszus, keresem, de pont az nincs meg:((

Egyébként minden papír gondosan el van téve, több évesek is...

Remélem azért csak előkerül még...

2013. jan. 26. 09:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!