Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Ebben az esetben mit tehetek?

Ebben az esetben mit tehetek?

Figyelt kérdés

Vásároltam 3/4 éve egy mobiltelefon készüléket 60 ezer forint értékben, de a várt minőség elmaradt.

Jelenleg is szervízben van, 20-án lesz 40 napja, de már volt egyszer 4 hetet meg egyszer 3-mat, továbbá még 3 alkalommal vittem be, de akkor pár órán belül megjavították.

Igazából állandóan van valami baja, csak ugye nekem se az az első, h rohanok beadni.

Ez alatt értem, h kikapcsol, lefagy, nem jó a jack kimenet, vibrál a képernyő, volt h kikapcsolt és nem kapcsolt be, nem reagál az érintőképernyő.

Ilyen eset fennállása esetén, főleg, h már 37 napja a szervízben van nem kérhetek készülék cserét?

Vagy esetleg, h ráfizetek és kihozok másikat?

Eléggé felháborítónak tartom, h 60 ezer forint után a vásárlás óta eltelt idő majdnem fele alatt nem tudtam használni.

Köszönöm a segítséget!



2012. nov. 17. 07:48
 1/5 anonim válasza:
Amikor valakinek csak pár napig van bennt, akkor is cserébe telefont kéne adniuk, amit ideiglenesen használhatsz. Ez így nagyon nem buli. Ne vegyél, hanem menj reklamálni, hogy mit csinálnak vele, ennyi ideig. Talán segítettem.
2012. nov. 17. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

A jelenleg hatályos jogszabályok alapján a kereskedő/szerviz nem köteles cserekészüléket biztosítani a javítás idejére, csak ha önként vállalta.

Viszont a rendeltetésszerű használatot akadályozó hiba miatt kérhetsz cserét, pénzt vissza semmiképpen.

Ráfizetned pedig nem kell ha ugyanolyan készüléket tudbiztosítani. Más fajtára csere pedig nem kötelessége.

2012. nov. 17. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
Előző, ezt nem tudtam. És most akár több hónapig/évig is náluk lehet?:o vagy mi?
2012. nov. 17. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Én arra gondoltam, h kicserélik egy újra vagy ráfizetek.

Szal nem a javítás idejére szeretnék másik telefont.

Remélem nem ennyi a dolog, nevetséges, h akkor akár fél évig is bent lehet.....

2012. nov. 17. 09:05
 5/5 anonim válasza:
Szerintem az lesz a legjobb, hogy megkérdezed. (: Szerintem kicsit durva, de sajnos nem tudok vele semmit csinálni.
2012. nov. 17. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!