Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » SOS! Nem tudom frissíteni a...

SOS! Nem tudom frissíteni a szoftverét a telefonomnak, nem érzékeli a gépen a progi, mit csináljak? (Sony Xperia Tipo)

Figyelt kérdés

Sony Xperia Tipo típusú telefonom van. Amikor megkaptam (november közepe), nem sokkal rá kiírta, hogy új rendszerfrissítés érhető el. Most volt rá energiám, hogy megpróbáljam megcsinálni. Be is dugom a gépbe, telepítettem is a Sony PC Companion progit. De ott megakad a mutatvány, hogy egyszerűen nem akar csatlakozni a telefonhoz! Azt írja ki, hogy nem sikerült a memóriához csatlakozni, ellenőrizzem, hogy beírtam-e a PIN-kódot, és a SIM-kártya a helyén van-e.

Mit tudnék csinálni???


SOS!!! Nagyon kellene segítség... :/



2013. jan. 22. 21:47
 1/2 anonim ***** válasza:

Pc companion program. Support zone,telefon javítása.

Ott majd letölt valamit és lesz egy készüléklista, és kiválasztod a telefonod típusát.


Én is jártam már így.


Ez a megoldás.

2013. jan. 23. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 sisiwrc válasza:
A telefonon kapcsold ki az USB hibakeresést.
2013. jan. 25. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!