Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Melyik okos telefont ajánlanátok?

Melyik okos telefont ajánlanátok?

Figyelt kérdés

20-50ezer forint között


19L


2013. jan. 22. 21:55
1 2 3
 21/27 A kérdező kommentje:
nincs most véletlen OT-995 akció a t-mobile-nál?:) nem szeretnék semmi előfizetést,domino feltöltőkártyásat szeretnék .
2013. jan. 24. 17:09
 22/27 anonim ***** válasza:
Most nincs. De nagyon helyes, hogy kártyásan vennéd. :)
2013. jan. 24. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/27 anonim ***** válasza:
én úgy látom, hogy van. Egyébként megértem, hogy nem akarsz előfizetést :) Én is csak azért váltottam kártyáról, mert egyetemista lévén nekem a Like díjcsomag sokkal kedvezőbb, mintha független lennék.
2013. jan. 24. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/27 anonim ***** válasza:
Hol látod? 49.491 ft, hetek óta ennyi. És ennyit már nem ér.
2013. jan. 24. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/27 anonim ***** válasza:
jajj. Az "akciós" szót nem láttam, bocsánat:) igen, ennyit nem ér. vegyél Xperia U-t, vagy HTC Desire X-et.
2013. jan. 24. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/27 anonim ***** válasza:
A Desire X nem éri meg 63-ért, 53-ért már jobb vétel lenne.
2013. jan. 24. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/27 Otek ***** válasza:
Ha még tudsz várni egy kicsit, érdemes lenne a Lumia 620-at megvárni, ez már WP8 és az indulóára állítólag 60e körül lesz, független. Nekem win telóim vannak, előtte symbian, nem volt soha androidom, ezért nem is akarok senkivel vitatkozni pro-kontra, mert érdemben nem tudok, viszont annyit említenék, hogy egy telefonnál nem csak hardvert kellene nézni, hanem az sw-t is és a gyártói támogatást. Android vagy Windows (vagy bármi más) döntsd el magad. De az sem utolsó, hogy a gyártó milyen támogatást és szoltáltatást ad - ingyen - a készülékhez. A Nokia viszont ad, nem is keveset: ingyen off-line navigáció, 1 kbyte-ba sem kerül..., csomó alkalmazás, mint a City Lens (ez már augmented reality), ezt, ha BP-en éltek, ki tudjátok használni, nagyon szuper, és még lehetne sorolni. És ismétlem, a win telóm még soha, de soha nem fagyott le, és mindenkitől csak ez hallom...
2013. jan. 25. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!