Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Milyen androidos okos telefont...

Milyen androidos okos telefont ajánlanátok 45 ezer ft-ig?

Figyelt kérdés
2012. jan. 15. 12:58
 1/9 Furjadék* ***** válasza:
0%
Ennyi pénzért ne akarj Androidot.80 alatt ninc sértékelhető modell, ami nem fagyna, akadna, vagy lehete rájuk telepíteni akármiylen alkalmazást.
2012. jan. 15. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim válasza:
Egyetértek az előzővel, bár a Sony Ericsson Xperia Mini egész jónak bizonyul az ő árkategóriájában. Vagy a HTC Wildfire.
2012. jan. 15. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

Helyesbíteném az előző hozzászólót:

ebben a kategóriában nincs új, márkásabb készülék.

Van viszont kínai (ebay), ami annyira nem sz@r. Mondjuk úgy: az ára tükrözi az értékét.

2012. jan. 15. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

ma 13:00

Megszólalt a hozzá értő látom.


Motorola Defy-t ajánlom főzött rommal. Pl.: (CM7)

Ennyiért kaphatsz újat.

Minden igényedet kielégítené.

2012. jan. 15. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 Furjadék* ***** válasza:

Motorola Defy:

[link]

[link]


Sztem ez nagyon 60 ezer...


Amúgymeg egy 800Mhz es Android már eleve veszélyes, akad mint a rosseb(havernak pont ugyen iylen telefonja van.)

A kedves kérdező meg nekiáll főzött romokat feltelepíteni, meg Cynagen moddal széthaxolni a telefonját, amikor halávány lila gőze ninc sarról, h mit vegyen 45ért(jegyzem meg, minden tiszteletem a kérdezőé!).


Köszönjük utolsó, hozzászólásod szerzet nekem pár vidám percet!:)

2012. jan. 15. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Nem hiszem akadna, egy cortex a8 processzor. ( főleg, hogy 1200mhz-en vígan elmuzsikál)

Esetleg egy blade-ben levő első generációs qualcomm..

Ram van elég, böngésző csak úgy süvít ( főleg egy operával, és nem a minivel) Minden játék elmegy az erős gpu-ja miatt, főleg chainfire.. nem értem ezeket az alapozásokat. Nem kell 100 egy retkes telefonra.

2012. jan. 16. 07:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Itt a 60ezres defy-d :

[link]


37ezer, ott vannak a képek is.

40ért kaphatsz egy hónaposat is.

2012. jan. 16. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 Furjadék* ***** válasza:

Nemvolt megadva az állapota, elnézést, hogy merek új telefonokat belinkelni:)


Nem akartam felhozni, de a Motorla supportja itthon eléggé necces, hogy így fogalmazzak(igaz, most vette át ge ymásik cég, de akkor is csak most indul el).

Nemtudom, a barátomé elég lassú volt:D

ÉS mint írtam, kiutudja, hogy a kedves kérdező nekiáll-e főzött romokkal felhúzni a procit 1200-ra , ami lehet h 6hónapra csökkenti a telefon élettartamát...

2012. jan. 16. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 Skynet2042 ***** válasza:
HTC Wildfire S
2012. febr. 21. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!