Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Lenne egy gondom a sony...

Czvianov attila kérdése:

Lenne egy gondom a sony ericsson xperia x8-as telommal.! (többi lent)?

Figyelt kérdés
van rajta recovery, alapkernel, és ginger 2.3.7-es romot, és mikor beakarom kapcsolni, akor a fehér sony ericsson felirat jön be, és onnan sehova.. még a recovery menüt se tudom behozni, és a gép sem észleli.. még a PC Companion sem..:// mit tegyek.?

2013. jan. 23. 15:28
 1/9 anonim ***** válasza:
nekem egy kijelzőcsere megoldotta a problémát (igaz nekem garanciálisan csináltál meg )
2013. jan. 23. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
*csinálták
2013. jan. 23. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
nem kijelzőhibás.. normális választ kérek..
2013. jan. 23. 15:37
 4/9 anonim ***** válasza:
itt nem a kijelző hibája, hanem az, hogy nem alapkernelre volt a rom. Velem is ez volt nem egyszer mikor ég megvolt az x8 am, én is romozgattam, mindaddig ameddig így be nem szart. ezt már nagyon nehezem lehet megcsinálni, flashtoolal próbálkozz és telepítsd újra a telefont, mást nem nagyon tudok ajánlani
2013. jan. 23. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
éés segítenél, hogy azt hogy kell.??
2013. jan. 23. 16:26
 6/9 A kérdező kommentje:
meeg hogy telepítsem ujra, ha se a géphez nem tudom csatlakoztatni, se semmi.. még a recovery menüt se toom behozni..:/
2013. jan. 23. 16:28
 7/9 anonim ***** válasza:
flashtool
2013. jan. 23. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 Beviz Elek ***** válasza:

[link]


letöltöd a flashtoolt (linkelt oldalon megtalálod), a gyári flashtoolos romod (ugyanott megvan).

Ha kell kicsomagolod a romot, hogy ftf legyen. Beteszed a firmware mappába.

Teló kikapcs, flashtool flash gomb, kiválasztod a romot, előkészíti, ha mutatja az animáció, akkor a kikapcsolt telón nyomod a visszagombot és közben rádugod a gépre. Led zölden világítani fog, gombot elengeded, vársz. Max 3 perc (gépedtől függ), kiírja hogy végzett, kihúzod, telót bekapcsolod. Az első indítás akár kb 3-4 perc.


utána kezdheted elölről. tipp: root, recovery a flashtoollal 2 gombnyomás

2013. jan. 23. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
okéés sikerült..:))) köszi a segítséget..:))) :D
2013. jan. 23. 20:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!