Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Sony Xperia Acro S vagy Sony...

Sony Xperia Acro S vagy Sony Xperia TX?

Figyelt kérdés

Melyik a jobb?

vagyis tudom nagyjából, hogy mit tudnak

acro s a sima s csak víz/por álló

a tx meg a t egyik változata

egyik sincs Mo.-n hivatalosan


acro s azért mert nagyobb akksi, dokkoló van hozzá, vízálló/porálló ,de hogy mennyire bírja a vizet?


az vészes hogy felül van minden csatlakozó jack, hdmi, usb és fedve van

azt megértem mert kell a vízállóság miatt, de félek, hogy a jack dugót sűrűn használom majd és nem zár rendesen , esetleg leszakad...

tudom azt hogy bluetooth-os headsettel lehet jack használat nélkül is de az amit hozzá néztem + 10 ezer



a tx azért mert nem úgy van mint a t nél hogy egymás után az oldal gombok tehát, bekapcs gomb, hangerő, fényképező és elcsúnyítják a hátulját a kisajtók

a tx nél bal oldalt a bekapcs gomb, jobb felül usb, hangerő,jobb alul meg a kamera

szétszedhető, nincs fedve a jack, eltűntek a fizikai képernyő gombok mostmár az is a képernyőhöz tartozik.


ár az majdnem ugyan annyi...

néztem a Xperia V-t is de azon nincs kamera gomb, de az már 130 ezer kb. az Xperia Z meg 190.. úgyhogy azt csak messziről.


csak Sony-ban gondolkodok és max 120k ért.



2013. jan. 23. 16:33
 1/4 Mr.Kütyü ***** válasza:
V-t vegyél hidd el megjelenése után 1-2 hét alatt 10e ft is lemehet az ára. Február 1. Re szerintem 110-lesz. Ha meg tudsz várni akkor várj júliusig addigra z ára lemegy 120 ra.
2013. jan. 23. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

de a Z a full hd jával nagyon fogyasztja az energyt.. kb 4 órát bír folyamatos használattal :S

eléggé gyűjti az üveg hátlappal az ujjlenyomatokat


a V az most gsm boltokban 127k akkor már megjelent nem?

2013. jan. 23. 17:54
 3/4 anonim ***** válasza:

Már megjelent, csak hivatalosan nálunk nem kapható. Egyébként én is inkább a v-t ajánlom, mert ugye a tx előnye az acro-val szemben a hardver, az acro-nak meg a víz és porállóság. Namost a V az egyesíti a kettőt, vagyis Snapdragon s4-es procija van, mint a tx-nek, és víz és porálló. Szerintem is várj amíg lemegy az ára.


Egyébként meg a Z akkor merül ilyen gyorsan, ha egész nap max fényerővel nyomulsz. Ha zenét hallgatsz, akkor pl sokáig bírja, meg ha nem max fényerőn játszol rajta. Az ujjlenyomathoz meg annyit fűzök hozzá, hogy az eleganciának ára van. Mivel a hátpapját direkt ilyen üvegesre csinálták meg, hogy elegáns legyen.


És a helyedben, ha tudsz várni még egy ideig, elgondolkoznék a Z-n, ahogy az első is írta.

2013. jan. 23. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Most vettem meg Xperia TX telefonomat, abszolút elégedett vagyok vele, csak ajánlani tudom. Mind a tudás, mind a kinézet. Felsőkategóriás telefon és maximálisan megéri az árát.
2014. jan. 4. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!