Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » IPhone 4-en hogyan tudom azt...

IPhone 4-en hogyan tudom azt elérni, hogy a postjaimnal kiírja azt, hogy via iOS? Nem jampizasbol kérdezem.

Figyelt kérdés
2013. jan. 23. 17:24
 1/8 A kérdező kommentje:
(facebookon)
2013. jan. 23. 17:26
 2/8 anonim ***** válasza:
80%

Ejj.. nem szép dolog az ilyen.. amúgy 1 program segítségével lehet kiíratni..

Baromság szerintem 1 telefonra verni, hogy hú, ezvan, megkaptam. De gondolom te még fiatal vagy, és azért nem gondolkozol. Ilyenkor jobban megutálnak az emberek, ha ilyet csinálsz. Egyik haverom, akit nem nagyon bírok.. folyamatosan az új cuccaival rajoskodik, mikor 1 rakás x*r az egész.. De ő azt hiszi, hogy ettől menőbb lesz.. Hát.. elérte, hogy az osztályban mindenki utálja. Ez 1 használati tárgy, nem 1 Supra cipő.

2013. jan. 23. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
amint latod, nem rajolasbol irtam..
2013. jan. 23. 17:35
 4/8 anonim válasza:
iPhone 2 egy rakás fos :D én a helyedbe nem nagyon villognék vele:( :) de te tudod. van rá egy program, keress rá a google-be.
2013. jan. 23. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim válasza:
iPhone 4 egy rakás fos :D én a helyedbe nem nagyon villognék vele:( :) de te tudod. van rá egy program, keress rá a google-be.
2013. jan. 23. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:
nem jampizásból, akkor miből ?:D istenem.. nekem iphone 5öm van, és különös módon meg vagyok úgy is ha nem írja ki a posztjaimhoz hogy via iOS -.- szánalmas :D
2013. jan. 23. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
hová korcsul még a világ ?
2013. jan. 23. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Azért az iPhone 4 nem egy rakás fos...
2013. jan. 27. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!