Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Samsung galaxy s advnace-ra...

Samsung galaxy s advnace-ra nem tudom elérni a frissítést, mi lehet a gond?

Figyelt kérdés
elvileg tegnap jelent meg rá a jelly bean de nem tudom elérni kiesen sem és ota módon sem... tmobilos vagyok ez számít valamit?

2013. jan. 9. 15:42
 1/10 anonim ***** válasza:

Ja...annyit számít, hogy a szolgáltatós telefonok hetes-hónapos csúszással kapják meg az update-et, mert a szolgáltatón keresztül kapod, nem a Samsungtól.

A T meg szereti elodázni a dolgokat elég rendesen.

2013. jan. 9. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
És Tmobile függő vagy független és T-s kártyával használod? Mert ha függő akkor azért nem tudod.
2013. jan. 9. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
függő
2013. jan. 9. 15:57
 4/10 A kérdező kommentje:

itt miért nincs samsung?

[link]

2013. jan. 9. 15:58
 5/10 A kérdező kommentje:
meg a kies sem mutatja hogy lenne újabb verzió pedig az gondolom nem kötődik szolgáltatóhoz?
2013. jan. 9. 16:02
 6/10 A kérdező kommentje:
-?
2013. jan. 9. 16:03
 7/10 anonim ***** válasza:

Jóember!


Szerintem mi a jó francról pofáztam az első hsz-ben?Elolvastad egyáltalán?

Függő telókra az update a szolgáltatón keresztül érkezik, nem a Samutól.


Nem tudom, hogy magyarázzam el érthetőbben:


A google kiad egy új OS-t.A gyárók megkapják, portolják a telefonjaikra, majd ha stabilnak látják, akkor kiadják a független-ekre, azok azonnal meg is kapják, meg kiküldik a szolgáltatónak a romot tesztelésre, illetve azért, hogy a szolgáltató is beleszője a saját alkalmazásait.T esetén web 'n walk, meg egyéb marhaságok.Ha a T úgy gondolja, hogy első körön megfelel az OS, akkor 1-2 hét kb, ha meg valami nem tetszik neki, akkor visszaküldi a Samunak csiszolgatásra, és ekkor fordul elő a 2-4-5-+ hetes csúszás.

Csak nem tudom, hogy ezen mit nem lehet megérteni elsőre?

2013. jan. 9. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
A kiestől meg várhatsz bármit a föggő telódra, ha a szolgáltatód baxik kiadni időben...
2013. jan. 9. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:

bocs ba*dmeg én nem vagyok ennyire benne elnézést nem tudtam hogy ez bűn... csak azt nem tudtam hogy mikor bedugom a telóm a kies felismeri de azt is felismeri hogy tmobilos...

legközelebb inkább ne válaszolj ha nem tudsz értelmesen -.-

2013. jan. 9. 17:30
 10/10 A kérdező kommentje:
Jóember!
2013. jan. 9. 17:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!