Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » A samsung galaxy s2 vagy a...

A samsung galaxy s2 vagy a samsung galaxy s3 mini a jobb?

Figyelt kérdés
A samsung galaxy s2 vagy a samsung galaxy s3 mini a jobb?

2013. jan. 23. 21:38
 1/10 anonim ***** válasza:
Hardverileg az S2 jobb, és mindkettőre van hivatalos JB az új fícsörökkel, viszont 1-2 csak az S3 miniben van. Szerintem azért megéri az S3 minire váltani, ha kell pár újítás. Oké, hogy gyengébb valamivel az S2-nél, de az S2 sem mai készülék, és az új szériás S2-k hajlamosak a SoD-ra..
2013. jan. 23. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
S2-nek szebb, és nagyobb a kijelzője (RGB matrix), Erősebb processzor, erősebb GPU, FullHD video, azt hiszem ezzel mindent elmondtam.
2013. jan. 24. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 lumia800i ***** válasza:
Az újabb mindig jobb :) monduj nekem s2 van, de nagyon megvagyok elégedve vele.
2013. jan. 24. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
46%

"éjabb mindig jobb"

Ez jó vicc. Akkor számodra mondjuk egy galaxy mini2 az jobb egy galaxy s2-nél, mert az újabb.:)

Az s3 mini semmiben nem jobb az s2-nél, és marhára nem éri meg az árát. Az xperia p szintjén van, de a p is jobb nála, és jóval olcsóbb. Szóval a 2 közül mindenképp az s2-t vedd, de az s2 árán meg már tudsz venni egy xperia s-t, ami még jobb.

2013. jan. 24. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 lumia800i ***** válasza:
Nem azt mondtam, hogy ne az s2 vegye !!! Én csak azért irtam, hogy az újjabb mindog jobb, mert újjabb és tovább lesz támogatva! Az s2 sokkal jobb mindenbe,....tudom jól...nem vagyok hülye.
2013. jan. 24. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%

#4

Miért lenne jobb az Xperia P az S3 mininél?

Talán azért jobb, mert nem bővíthető, és régebbi rendszer fut rajta? :)

2013. jan. 24. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
0%

#6

Xperia P

Erősebb processzor, nagyobb kijelzőfelbontás, FullHD videó,HDMI, bár ezektől függetlenül nekem nem jön be egyik Sony sem.

2013. jan. 24. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 fairi1 ***** válasza:
0%

hábé:



Hahh,wtf?

Melyik készülékről beszélsz?

NovaThor U8500 ez van az xperia P-ben, ez egyértelműen gyengébb az exynosnál!

Egyáltalán ismered az S2-öt???


Kijelző felbontásban jobb másban nem!

2013. jan. 24. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 fairi1 ***** válasza:

hábé

te meg válaszolni tanulj meg! Mivel 4-es beszélt az S2-ről, az S3 minitől, xperia P, és még az xperia S os szóba került!

itt a gyk páran xperia P-ben levő NovaThor procit mániákusan erősebbnek tartják, gondolom nem tudják mi van benne pontosan.

s3 miniben is Novathor van máskülönben! Pontosabban ST-Ericsson U8420, xperiában meg U8500, mi a különbség nem nagyon találtam infót!

2013. jan. 24. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
0%
Akkor jegyezd meg, hogy én nem keverem őket. A stílusból meg vegyél vissza, nem a haverod vagyok.
2013. jan. 24. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!