Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Htc hd2 tudom meg frissiteni...

Htc hd2 tudom meg frissiteni ujabb verziokra?

Figyelt kérdés

lehet hulyeseg, a windows op 7 v 8 at, nem tudom melyik pontosan a legujabb mobil op rendszer! De konolyabban erdekelne mert nagyon pofas telefon, es jol jonne ez a segitseg hoy meg tudjam, hogy meg lehet e frissiteni es programokat tolteni ra vagy mar lejart az ido felette...


Valaszotokat elore is koszonom!



2013. jan. 23. 22:46
 1/3 anonim ***** válasza:
Öregem, nagy kincs van a tulajdonodban! A HD2-re kb bármit lehet tenni. Van rá Android, és Windows phone is. A 7, és a 7.8 már elérhető rá, persze nem hivatalosan.
2013. jan. 23. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Nézz szét errefelé: [link]


Kb bármi elmegy rajta. Azon se lepődnék meg ha hamarosan WP8 port érkezne rá, esetleg ha kijön az új ubuntu telefon oprendszer az is rákerül majd (a simát már rárakták :D igaz sok értelme nincs)

2013. jan. 24. 01:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
ezeket telepíteni, mennyire nehéz? :S
2013. jan. 24. 12:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!