Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Kb 1 év használat után mennyir...

Kb 1 év használat után mennyire gyorsak az xperia x10 mini pro-k?

Figyelt kérdés

most x8-am van amit használtan vettem, rootoltam, meg partícionáltam a kártyát meg minden szükséges dolog, utána néztem, hogy hogyan lehetne gyorsabbá tenni (az ADW launcert használom, mert az elvileg nem fogyaszt annyit mint a rendes képernyő, vagy hogyis mondjam) na de a lényeg, hogy még mindig lassú.

A másik baj meg, hogy jobban járt volna a kedves sony ha a kamerát egy az egybe kifelejtette volna a telefonból, mert ez egy hulladék kamera ami benne van.


X10 mini pro-n is gondolkodtam, ebből született meg a kérdésem is, mert annak viszont 5MP-es kamerája van. Viszont az kissebb kijelző, ami nem hiszem, hogy annyira tetszene nekem. Meg azon egyáltalán van android 2.1? Most főzött romon kívül, mert én nekem nincsenek olyan ismerőseim, aki megcsinálná, meg én se merném, meg félek, hogy elcsesződik-belassít kombó:/:D


Azon is gondolkodtam, hogy eladom, (hisz full jó állapotban van, csak az a lassulás zavar) pótolok bele és veszek pl egy x10-et, természetesen használtan.


Ötletek?


2013. jan. 23. 23:45
 1/3 Beviz Elek ***** válasza:

A lassulás ne zavarjon, max újrahúzod a romot. Gyárilag 2.1ig van, custom 4.1ig. Bár az eddigi legjobb rom, egy custom kerneles 2.3.7. Elcsezni nem hiszem h elcsesznéd, nekem úgy sem sikerült, hogy bl nyitás közben fagyott a gép...

Én szerettem a gépet, de sajnos lassú volt. Nemrég cseréltem le...

2013. jan. 24. 01:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
szerintem ha tolsz egy ' Gyári Visszaállítás'-t akkor jó lesz;)
2013. jan. 24. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
ezt lehet kipróbálom:D de hogyan mentsem el az appokat? a superuser meg ezek rajta maradnak? nem létezik olyan, hogy mivel visszaállítottam úgy veszi a telefon mintha nem lett volna rootolva? vagy ez hülyeség?
2013. jan. 24. 23:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!