Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Az okostelefon-használat...

Az okostelefon-használat generál többletköltségeket?

Figyelt kérdés

Nekem nincs okostelefonom, mert SMS-t írni és beszélni tudok a 6 éves Nokiámmal is. Ráadásul félek/félnék attól, hogy állítólag már mobilvírusok is léteznek, amik bluetooth-on vagy mittudomén hogyan terjednek. Minél őskövületebb egy technika, a moder világ rákfenéi annál kevésbé találnak rajta fogást. (Mint a veteránautókben sem kell kiütni a fed. computert :))

A kérdésem az, hogy akik pl rendszeresen facebookoznak, emaileznek a telefonjukkal, meg nem tudom még miben "OKOS"-abb az okostelefon a nem okosnál, azok havonta szépen perkálnak is többet, mint az átlagfelhasználó?

Pl látom az iPhone divatot. Az generál többletkiadást?


2013. jan. 12. 20:03
 1/3 anonim ***** válasza:

Havonta max a mobilnetért perkálunk vagy aki részletre vette.

Miben jobb? SOKKAL több alkalmazás van rá de ez csak egy példa

2013. jan. 12. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Szerinted ingyen van a net?

Amúgy meg nekem egy 1500 Ft-os Like díjcsomagom van a T-mobile-nál. Korlátlan az internet és lebeszélhető a havidíj viszont ugye a net kicsit lassú de teljesen jó facebook-ra vagy olvasni.

2013. jan. 12. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

[link]


Ezért. Amúgy egy okostelefonoknak nem csak az iPhone és egyéb csúcskategóriás társait nevezzük. Mobilra ugyanúgy van vírusirtó, de ha ésszel netezel, töltögestz, akkor nem szedsz össze semmit.

2013. jan. 13. 01:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!