Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Symbian-os telefon tulajdonoso...

Symbian-os telefon tulajdonosok! Van már a 2.1. 041-es Viber verziónál újabb kiadás?

Figyelt kérdés
Nektek melyik van a telefonotokon?

2013. jan. 24. 12:23
 1/5 SamSem válasza:

Hali,


A Symbian op rendszerre nem tudsz Vibert telepíteni, csak az Androidra. Pont a hétvégén próbáltam, a Nokia honlapjáról és "közölte" a lap, hogy, Symbianra nem lehet Vibert telepíteni.


Üdv: SamSem

2013. jan. 31. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Ilyen hülyeségeket miért kell írnod? Van Viber Symbian-ra, nekem is fel van telepítve, csak még hívást nem lehet vele kezdeményezni, csak üzenetet írni és fotót küldeni.
2013. febr. 1. 10:17
 3/5 A kérdező kommentje:

[link]


Íme a Viber Symbianra.

2013. febr. 1. 10:18
 4/5 anonim válasza:

ez engem is érdekelne, nem értem ha már lehet üzenetet küldeni, az androidosokon meg még hivni is, miért nem lehet a symbiannel is telefonálni...

épp most próbáltam letölteni a hivatalos oldalról, de szerintem ott kellene elsőként lennie frissebb verziónak

2013. febr. 22. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
ja és nokia 5800 van és 2.1.041
2013. febr. 22. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!