Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Windows Mobile 6.5 Market?

Windows Mobile 6.5 Market?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Az lenne a kérdésem,hogy lehetne-e valahogy marketet csinálni WinMo 6.5-re:D

2013. jan. 24. 19:19
 1/7 anonim ***** válasza:

Nem lehet. A Market, ami már Google play androidra van. Windows Phone-ra meg van Marketplace, de a Windows Mobile kiesett ebből a támogatásból.

Ha tényleg HD2-d van, mint ahogy a keresőszavaknál írtad akkor arra felteheted az androidot vagy a wp7-et is és akkor a rendszernek megfelelően a Play-t vagy a Marketplace-t fogod tudni használni.

2013. jan. 24. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Igen HD2-m van. :D

Rühellem az androidot. 7-est meg nem akarok rá rakni :S

2013. jan. 24. 20:14
 3/7 anonim ***** válasza:
Hát akkor felejtős lesz.
2013. jan. 24. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 fairi1 ***** válasza:

Már rég megszűnt a támogatás!

Vége, WM 6.5 meghalt, kaputt, finish! Én e-mailben is kaptam anno értesítést, hogy felejtsem el a régi platformot és vegyek WP 7-es telót:P

2013. jan. 24. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, valaki tudna segíteni felrakni a wp7-et?
2013. jan. 25. 14:50
 6/7 A kérdező kommentje:
Felraktam a wp7-et és le is töröltem.. ritka nagy sz*r wm 6.5-höz képest. :S
2013. jan. 25. 16:18
 7/7 anonim ***** válasza:
Pedig fényévekkel gyorsabb a WP7.
2013. jan. 25. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!