Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Samsung star 3 típusú mobilt...

Szandrus_94 kérdése:

Samsung star 3 típusú mobilt szeretnék vásárolni legyen szíves akinek van az írjon tapasztalatokat milyen is ez a telefon megéri megvenni?

Figyelt kérdés
szerintetek jó ez a telefon,milyen képeket csinál,meg úgy egyben az egész megéri megvennem?várom a válaszokat előre is köszi :)
2013. jan. 24. 20:41
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Nem eri meg. Gagyi.
2013. jan. 24. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim válasza:
telefonálásra jó, ha többet akarsz akkor meg már ink laptop
2013. jan. 24. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:

Hát a Samsung Star 3 árából aztán Qrva jó laptopot lehet venni...


Szvsz telefonálni lehet vele, mint akármelyik másik telóval, ha többet is akarsz tőle, akkor felejtsd el ezt a vacakot.

2013. jan. 24. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim válasza:

hát látom szövegértelmezési problémákkal küszködsz, ugyanis egy szóval se írtam h azért az árért laptopot lehet kapni.

nyilván ha jobbat akar venni akkor többet kell rá gyűjteni, de számodra ez biztos nem elég egyértelmű

2013. jan. 24. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
Star 3-at n, telefonáláson meg zenehallgatáson kívül semmire se lehet használni. Akkor már ink. Android tök mindegy h mennyire alap, mert kb. ugyanabban az árban a függetlenül a galaxy 5, galaxy mini, galaxy pocket. Fikázóknak: tudom, h nem túl mai a hrdver ami ezekben van, de még mindig jobb(ak) (főleg majdnem ua. az áron), mint a Star3. Nem is beszélve, h sokkal többet lehet kihozni egy Andriodos telóból.
2013. jan. 24. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
hát 5. nem okoskodok, de a gyenge hardver ugyanolyan használhatatlan, és pénzkidobás, mintha star3-at venne. star3-on a memóriahiány miatt nem lehet használni még GYÁRI!!! cuccokat se normálisan, 1-2ezerrel drágább alapdroidos telefonon meg majd az lesz a baj, hogy elindul 1-2 gyengébb játék, alkalmazás, de akad. egyszóval ha telefonálásra kell, akkor még ennél is olcsóbb gombos telefon az ajánlott, ha meg több kell, akkor szerintem el kéne érni azt a minimális 35ezer Ft-os árkategóriát, és Sony-ban, nem samsungban, mert azoknál körülbelül olyan 50-60ezer Ft-nál kezdődik a használható kategória
2013. jan. 25. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
87%
Ez egy fos,szutyok,ótvar, semmirevaló teló. sony xperia tipo-t vegyél
2013. jan. 25. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:

köszönöm szépen mindenkinek a válaszokat,hát ha ennyire gagyi tényleg elgondolkozom rajta,

de nehogy összevesszetek !! :)

2013. jan. 25. 17:21
 9/14 anonim ***** válasza:
aki leértékel ,mert tipo-t ajánlottam, az egy cigány :) mivel az alsó-közép kategóriában az viszi a pálmát :) . aki azt mondja nem, vagy hülye, vagy hazudik, vagy mindkettő
2013. jan. 25. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
#6-nak 5. vagyok, láttál te már star3-at böngészni? Akkor nem mondanád ezt...
2013. jan. 25. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!