Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Samsung star 3 típusú mobilt...

Szandrus_94 kérdése:

Samsung star 3 típusú mobilt szeretnék vásárolni legyen szíves akinek van az írjon tapasztalatokat milyen is ez a telefon megéri megvenni?

Figyelt kérdés
szerintetek jó ez a telefon,milyen képeket csinál,meg úgy egyben az egész megéri megvennem?várom a válaszokat előre is köszi :)
2013. jan. 24. 20:41
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
előző vagyok még mindig, akkor már a végére oda lyukadunk ki, h ne is vegyen másik telefont az ember, csak 60k felettit... :S
2013. jan. 25. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:

Nem kell 60 felett gondolkodni, előző, mert ott van pl. 30-40 között az Xperia Tipo, ami egy jó választás lehet.A Samu meg 60 fölötti áron kezd gyártani napi szinten, stabilan használható telót.


Az általad ajnározott mini, pocket és társai meg mindenhová tartozik, csak ebbe a kategóriába nem.


Ez nem fikázás, meg szarozás kérdése, ez tény.De ha olyan fsza teló lenne a mini, meg a hasonló kategos samsung társai (ace, gio, pocket, galaxy5, stb), akkor miért van itt 1-2 naponta legalább egy szerencsétlen, aki szív vele?

2013. jan. 25. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
előző előtti vagyok. én nem azt mindtam, h amiket felsoroltam, fasza telefon(írtam is h nem mai a vas ami benne van, személy szerint talán én is erősebbet vennék(van is), de még mindig jobbak a star3-nál, ami (1-2k ideoda)ua. az áron egy $ˇ+@!. Akkor ink egy alap droidot választanék, ha ebbe a szituációba "kényszerülnék".
2013. jan. 26. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
30-40k pénzért inkább használt galaxy S. Tipo ugyanúgy egy kalap szar, újonnan inkább 70-80 alatt nem érdemes gondolkozni
2013. jan. 26. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!