Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Vettem ma egy Samsung Galaxy...

Vettem ma egy Samsung Galaxy S3-at lenne pár kérdésem. Az egyik, hogy hogy tudom beállítani hogy elküldje a számom annak akit hívok, és ne magánként jelezze ki?

Figyelt kérdés
4.1.2 van rajta, és bal oldalt van egy ilyen panel amin az alkalmazások ikonjai vannak. Azt hogy lehet kikapcsolni mert elég gagyi :S régi F480-asomon volt ilyen widget sáv.
2013. jan. 24. 22:55
 1/5 anonim ***** válasza:

Ha hosszan rányomsz nem tudod a kukába dobni?


Hívószám kijelzése a beállítások, telefon beállítások hívásazonosító vagy hívószám kijelzés KI/BE valamelyik menüben, megtalálod.

2013. jan. 24. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Sajnos nem csak mozgatni tudom fel-le :S


A SIM kijelzés még mindig nincs meg :(

2013. jan. 24. 23:20
 3/5 Gugu Gabor ***** válasza:
A baloldali sáv az a multi ablakkezeléses izé szerintem a beállításokban ha azt kikapcsolod akkor szerintem a baloldali sávod sem lesz meg.
2013. jan. 25. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
Beállítások, hívás, további beállítások, hívásazonosító, szám megjelenítése a kimenő hívásokban. bár nekem y van, de ilyesmit keress a hívásbeállításoknál.
2013. jan. 25. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Beallitasok-> kijelzo-> tobb ablak remelem segitettem engem idegesitett...
2013. dec. 21. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!