Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Iphone 5öt vagy 4s-et éri meg...

Iphone 5öt vagy 4s-et éri meg jobban venni?

Figyelt kérdés
Elvileg nincs sok különbség,az ötnél pedig hibákat is találtak, ráadásul drágább. Viszont mégis csak vannak benne olyan újdonságok amiket a 4sben nem találok meg. Valamint ha veszek valamilyet, az IOS (asszem az az apple OPrendeszre) melyik verziója lesz rajta? Ha a legújjabb, arra jailbreaket hol találok?

2013. jan. 24. 22:57
 1/6 reptoid ***** válasza:
82%
Természetesen a legújabb szoftver. De azt is csak sejted, hogy mi az az ios, akkor miért akarod jailbreakelni?
2013. jan. 24. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
12%
Milyen hibákat találtak iPhone 5ben? Az enyemmel nincs baj :)
2013. jan. 24. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 bp1985 ***** válasza:
40%
Volt pár hiba vele. Térkép, (kapásból az egész csapat munkanélküli lett), térerő hiba, illetve törik a home, plusz a bekapcs gomb is.
2013. jan. 24. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
69%

Hát, az én ötösömmel az ég világon semmi gond, arról nem is beszélve, hogy a telefon hibájának titulálni a térkép app hiányosságát, elég nagy melléfogás.


Az 5-ös érezhetően gyorsabb, de a 4-es sem lassú, ezt hozzá kell tenni. Ha viszont jailbreakelni akarod, akkor 4-est javaslok legfeljebb, bár arra is teljesen feleslegesnek látom. Pont az veszik el a JB során, ami az előnye kellene, hogy legyen...

2013. jan. 24. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
69%
A térkép szoftveres, es egyébként is a benne levő adatokkal van gond. Ha ez akkora nagy hiba akkor ott van az ingyenes Google maps. Nemtom, nekem térerővel nincs gond, ha pedig valamelyik gomb előtérbe akkor van garancia. Bár ilyenről se hallottam hogy minden második vagy akár minden tizedik iPhone 5 gombja eltört volna rendeltetésszerű használat mellett.
2013. jan. 24. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:

Az előző iOS tudtommal google maps-et használt,amit a 6.0-val kiszedtek belőle és bele került ez a trágya.De azóta valóban le lehet tölteni az ingyenes google maps-et,de arról nem tudok nyilatkozni.Nekem itouch-om van és iOS 5.1-et használok,mert van egy-két dolog ami nem tetszik a 6.xx-ben.Ráadásul lehet,hogy az itouch 4g be is lassulna tőle.

Szóval ami miatt aggódsz az szoftveres probléma és nem a telefoné.Azt viszont aláírom,hogy lesznek olyan játékok amiknek a 4s már kevés lesz.

2013. jan. 25. 02:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!