Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Melyik éri meg jobban? Sony...

Melyik éri meg jobban? Sony Xperia Tipo (új 40 ezer) vagy iPhone 3GS (használt 45 ezer)

Figyelt kérdés

2012. dec. 14. 11:12
 1/6 gaxal ***** válasza:
attól függ mire szertnéd használni mert játékra szórakozásra a sony de ha inkább email meg üzleti dolgogk akkor az iphone
2012. dec. 14. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
0%
Tipo , azzal az Iphone-val csak kínlódni fogsz és törzsvendég leszel pár javítónál , inkább vegyél egy hibátlan megbízható telefont mint hogy egy Szinfont .
2012. dec. 14. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Tipo. A 3gs már nagyon elavult.
2012. dec. 14. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Miért is lenne "törzsvendég minden javítónál"? Kérlek fejtsd ki ezt, mert nem nagyon értem mire célzol ezzel..
2012. dec. 16. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Azért mert a használt Iphonenak tönkre menve szokott lenni az aksija , azt egy idő múlva ki kell cserélni , és rengeteg probléma is jelentkezett átlagban , aki használt Iphonet vett szinte mindig a szerelő kezében kötött ki több alkalommal is egészen addig amíg az illető is eladta . Nekem is használt iphone 3 - am van , először akut cseréltem , utána tönkre ment a töltő kábel , azt is meg kellet javítani , utána véletlenűl egy méter magasból csempére leejtettem és elpattant az LCD je , utána megint elromlott a töltő kábele (másodszor) , és most kezd a háta szétrepedezni és letörött a némító gombja . A tesóm is ugyan úgy használt Iphone 3 at kapott , neki először letörött a némító gomb aztán tönkre ment a hangszóró aztán akut kellet cserélni mert kb. 5 percet bírta . És még tudnék ilyen iphone 3 as történeteket mondani , de a kérdező ha Iphonet akar nem hiszi el amit írtam , ha nem azt akar elhiszi . Az Iphonekat direkt úgy csinálták hogy 3 év nél kezdjenek jelentkezni a problémák . És szerintem inkább egy egészségesebb jobb processzorral rendelkező androidost vegyen mind egy használt Iphonet .
2012. dec. 16. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Ismerősömnek 6 éves iPhone 2g van, karcokon kívül hibátlan az egész telefon, az akku is elég jól bírja. Az iPhone 3g lett az a készülék, amit nagyon elrontottak. Lassabb, mint a 2g, és több hiba is jelentkezik vele, ám a hibák már 3gs felett nem annyira sűrűek mint amiket te felsoroltál.
2012. dec. 20. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!