Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Mennyibe fog kerülni körülbelü...

Mennyibe fog kerülni körülbelül 2013 június-július környékén a Samsung Galaxy S 3?

Figyelt kérdés
Nem kell feltétlenül szolgáltatóval írni, de ha úgy írod megköszönöm. Általános árára vagyok főleg kíváncsi az adott időszakban mindenféle tarifa nélkül ha kérhetem. Előre is köszönöm mindenkinek.
2013. jan. 25. 14:35
 1/3 anonim ***** válasza:
0%
Elmész egy jósnőhöz és megmondja. Más nem tudhatja.
2013. jan. 25. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Ezt most neked senki nem fogja megmondani.Ha a mostani független árából indulunk ki akkor olyan 110ezer vagy az alá eshet.Szolgáltatónál (én csak a Telenort tudom)meg aligha fog esni valamit.Még most is 165 ezer.
2013. jan. 25. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
2013 június során a készülék ára pontosan 0,75 +- 1/4 lesz, persze mindez mongol tugrikban értendő.
2013. jan. 25. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!