Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Hogy működik az okostelefonok...

Hogy működik az okostelefonok memóriája?

Figyelt kérdés

Nemrég kaptam egy sony xperia tipo telefont.Az első okostelefonom, és nem nagyon értem hogy működik a memóriája.

Van egy "telefon memória" ami 754MB és mindjárt megtelik emiatt már frissíteni se enged). Van egy belső tár ami 2GB és csak 176MB foglalt rajta. És van a memóriakártya ami 4GB csak pár zene és egy mappa van rajta amiben a GTA dolgai vannak, de valamiért azt nem találja.Ha rányomok a GTA indítójára újra leakarja szedni ezek a dolgokat (hangok meg ilyenek) amik a GTA-hoz kellenek.Nem értem miért.

Melyik memória mire jó?Miért nem tudom áthelyezni a GTA-t memóriakártyára, és miért nem indul el?

Ha valakinek van türelme elmagyarázni annak előre is nagyon köszönöm!:)



2013. jan. 25. 19:22
 1/1 anonim ***** válasza:
Ahonnan letöltötted a GTAt , lennie kell telepítési leírásnak, mert az eredeti működik rendesen tudtom szerint.
2013. jan. 25. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!