Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Hogyan tudok játékot tölteni...

Wianiko kérdése:

Hogyan tudok játékot tölteni Nokia Asha 306-ra?

Figyelt kérdés

Sziasztok, nem tudom miért, de egyik játék sem indul el a telefonomon, amit megpróbáltam rátölteni (adatkábellel tudok csak, mert nem lehet internet a telefonon, mert céges előfizetés). Olyan, mintha az adott játékok nem érintőképernyős telefonhoz lennének, pedig találtam egy-két olyat, ami alá oda is volt írva, hogy kompatibilis az Asha 306-al. Próbáltam keresni java-t rá, hátha amiatt nem futnak, de nem találtam. Kérlek segítsetek!

Köszönöm



#Nokia #Asha 306 #játék letöltése telefonra számítógépről
2013. jan. 25. 19:33
 1/3 anonim válasza:
***** ide beírod a telodnak a teljes típusát és játéktol kezde a képek témák minden van ;)

* Automatikusan eltávolított tartalom.
2013. jan. 26. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm, hős vagy! :)
2013. jan. 27. 13:49
 3/3 A kérdező kommentje:
Ez tényleg nagyon király, millió hála!
2013. jan. 27. 14:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!