Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » LG Optimus L7 vélemények?

LG Optimus L7 vélemények?

Figyelt kérdés

Nekem nagyon tetszik a telefon, a menüje is és a mérete is, tetszik a szép kijelzője. Viszont nem sok jót olvastam a teló működéséről. Tényleg 1,5 nap alatt lemerül? Milyen hátrányai és előnyei vannak? Olyanok írjanak legfőképp, akiknek tapasztalatuk van ezzel a mobillal, ne olyanok, akik csak halllottak róla dolgokat.

Egyébként a Sony Xperia Sola-t néztem még, igaz, hogy drágább, de mindenkitől azt hallottam, hogy mennyire szuper, viszont nekem kicsit kicsi a teló maga, meg az ikonok is. Szerintetek melyiket lenne érdemesebb megvenni?



2013. jan. 25. 20:29
 1/8 anonim válasza:

Hello !

2 hete van meg a telefon nagyon hamar lemerul az az egy bajom van vele fokképpen..

szep kijelzoje van es szep nagyocska maga a telefon...

en szemely szerint meg vagyok elegedve....

----------------------------------------------------

Megrendeltem mikozben megtobbet bongeztem a telefonol

nagyon sok negaivumot olvastam hogy lassu bla bla bla....

nekem is nagyon tetszik a ''design'' es valoban nagyon jo...

-----------------------------------------------------

megkaptam a telefont es kellemesen csalodtam szerintem amien sok negativuma van ennek a telefonnak annal nagyobbat csalodtam benne kellemesen szoval en meg vagyok elegedve vele teljes mertekben es orulok hogy az en telefonom lehet egy LG optimus L7


U.I.:ha a fenyerot lejjeb veszed tobbet birja ;)

nekem megfelel az uzemido amennyit birja


Bocsi az ekezetek miatt remelem segitettem! :)

2013. jan. 25. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

Köszi a kommentet, semmi gond az ékezetek miatt. :)

Igazából te vagy az első, akitől pozitívumot hallottam erről a telefonról. :D Az akku eléggé zavar... ha egy napot simán kibírna, nekem megfelelne, de a suliban nem tehetem fel töltőre.:/


További véleményekre is kíváncsi vagyok. (:

2013. jan. 25. 21:43
 3/8 anonim ***** válasza:

Ezt írod: "ha egy napot simán kibírna, nekem megfelelne"

de a kérdésbe meg ezt írtad: "Tényleg 1,5 nap alatt lemerül?"


Okostelefonokhoz képest teljesen normális az akkuideje. 1 napot kibír töltés nélkül bőven, de ez főleg használat intenzitásától függ.

2013. jan. 25. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim válasza:
egy napot azert birja.......
2013. jan. 25. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Igen, de azóta olvastam más véleményeket és ott nem ez volt írva. :/
2013. jan. 26. 09:37
 6/8 anonim ***** válasza:
az én galaxy acem valamikor 1 hétig is bírja pedig sokat játszok vele, de általában 5-6 nap!
2013. jan. 29. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
semmiképp se vedd meg ezt a fost én azt tudom csak ajánlani állandóan lassul én azon huztam fel magam nagyon amikor nagyon nagy vészhelyzet volt és telefonálni akartam és ugy belassult hogy nem nyitotta meg a telefonkönyvet sem mire odaértem a fülképez ami 2 perc volt addígra töltött be nem éri meg hogy ennyit vesződj vele egy fos az egész mostmeg hozom viszem a szervízbe...
2013. nov. 17. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Én 1-2 hónapja az Lg Optimus L7 és az Ipod Touch között vacilláltam... Igaz,hogy az Ipodon nem lehet telefonálni,de nekem nem is telefonálásra kellett volna a telefon,mert nekem van egy "dolgozós" Samsung telefonom,ahol tudnak hívni. Ezt inkább szórakozás céljából akartam megvenni. Nos,az Lg-t választottam. Olcsóbb is volt.. Az Ipod "hivatalos" úton,azaz magától az Apple-től rendelve 79.990 forint. Az LG-nek meg a 80.000-es kezdőárról a Telenornál már lement az ára 45.000 forintra... Engem vonzott a nagy kijelző méret... Megbántam. Az Ipod Touch 5 milliószor jobb lett volna,de kicsit drágálltam azt a 80 ezer forintot. Most vissza gondolva inkább megfizettem volna. Az LG-vel minden rendben lenne,ha nem fagyna le minden 2. percben. Ha nincs rajta alkalmazás/sok kép,akkor tökéletes...De hát nekem kellenek rá alkalmazások... Szerintem ha csak telefonálásra,internetezésre akarod használni akkor tökéletes..De ha akarsz rajta játszani,akkor semmi képen nem éri meg...DE A FÉNYKÉPEZŐJE 10/10, és még vaku is van benne. Meg hát előlapi kamera... Menj el a boltba, és próbáld ki a Solát és az L7-et is... Kérdezd meg az eladókat... Olvasgass a neten..És amelyik szimpatikusabb lesz azt vedd meg...

U.I.: 1 napig azért kibírja az aksi! :)

2013. dec. 25. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!