Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Sony Xperia J, ZTE Grand X...

Sony Xperia J, ZTE Grand X IN, Samsung Galaxy S Advance vagy Sony Xperia Go?

Figyelt kérdés

Melyik a jobb telefon?

Szórakozásra kell: fényképezés,videózás,netezés. (semmi extra)

Csak az alábbi telefonok között gondolkodom.

Megy a zöld aki mindegyikről ír egy kis véleményt (jót/rossza) És hogy erre a célra melyik a legjobb?



#Xperia #Samsung #Sony #ZTE #telefon.telo
2013. jan. 25. 22:50
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Sony és S Advance között gondolkozz! Sony nagyon jó telefonokat csinál, de a J csak 1 magos, az Advance 2, és van samsungos ismerősöm amiknek nagyon jól működik. Go-t akkor vegyél ha strapatelefon kell. A ZTE-vel ne foglalkozz!
2013. jan. 25. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
28%

Szerintem meg az inteles Grand X-et is simán bevállalhatod.Igaz, hogy 1 magos, de Hyper Threading technológiás, tehát ha kell kvázi két magosként tud funkcionálni, mert két csatornán tudja végezni a számítási műveleteket.Nyugodtan veheted 2x 1,6 GHz-nek.

Ami az app kompatibilitást illeti.Az SDK-val írt appok, tehát a play-en található appok 80%-a minimum kompatibilis az intel soc-kal, tehát ezzel sincs gáz.

Fényképezésre, videózásra egy telefon sem használható, mert a mobil kijelzőn ami szép és jó, azt gépre feltöltve egy rakás szar lesz kb.A papíron 41 MP-s Nokia 808 pureview sem csinál jó képeket.Ehhez leginkább még mindig fényképezőgép ajánlott, ha meg mobilos fronton akarsz erősködni, akkor akármelyiket választhatod, mindnek van baja fotózás terén.

Netezésre az összes jó az általad felsorolt közül.


Illetve mivel a GrandX IN-en a gyári OS fut, csak a lockscreenen változtattak, így stabilabb az os, mint akármelyik másik gyártó által tuningolt OS, legyen az HTC, Sony, Samu, stb.


Én ezek közül a GXIN-t venném.

2013. jan. 25. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:

Akkor Go vagy Advance?

Az alábbi felhasználásra melyik jobb?

2013. jan. 25. 23:23
 4/11 peti831214 ***** válasza:
Hardveresen a ZTE a legerősebb ezek közül! Nekem az van és baromi jó telefon! És ár\érték arányban is a legjobb ezek közül! Szal ZTE a jó választás!
2013. jan. 26. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
31%
Akkor vegyed az Advance-t kérdező, bánom is én mire baxod a pénzed, a tiéd.
2013. jan. 27. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
R081: fejeud be a hisztit és ne egy 10 éves szintem viselkedj, mindenki a saját pénzével aut csinál vagy aut vesz amit akar, az advance igenis jó teló, ha ez jobban tetszik neki ne akarj mást ráeröltetni, és akkor swm fogja megbánni ha eut veszi, sztem nagyon jó. Az elöbbi hszdben a fényképezés és videózási lritikáiddal tidnék vizatkozni de inkább nem teszem. A kérdezônek: zte vagy az advance közül válassz. Ha strapa teló kell akkor a Go.
2013. jan. 27. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
A helyesírás miatt elnézést de telóról írok.
2013. jan. 28. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Na mert szerinted mi a faxért írtam, hogy az ő pénze és azt csinál vele, amit akar?Nekem aztán édes mindegy, hogy ki mire veri el a saját pénzéd.

Ezen mit kellene befejezzek?Ha ennyire lobbanékony kedvedben vagy, fuss két kört a ház körül legközelebb.

2013. jan. 28. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Ahogy elnézem a mostani meg az elöbbi hszdet inkább te vagy a lobbanékonyabb, de errôl nem nyitok vitát. A kérdezô kapott elég választ mind1ik telóról leírva melyik melyiknél jobb, ha ez neki em elég vegye azt amelyiket jobban szeretné.
2013. jan. 29. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
azért az nem igaz hogy ha a HT-s processzor van benne akkor az 1 magos processzort 2 magosnak kell venni, mert a HT 1 fizikai magból 2 logikai magot csinál vagyis az 1 fizikai processzor nem felel meg 2 fizikai magnak. Mivel ha egy processoron megy a HT és mondjuk ugyan azt a végrehejtási szálat akarja használni egy program akkor mindgyárt vissza esik a teljesítmény egy magra mivel a másik végrehajtási szálat nem tudja használni mert nem az kell neki. Ilyenkor vagy ugyan olyan sebességen fog üzemelni mint egy rendes 1 magos vagy pedig lassabban. A HT-nak akkor van előnye ha 1 program 1 magon belül nem ugyan azt a szálat próbálja használni hanem az egyik az egyiket a másik pedig a másik szálat. Ilyenkor gyorsabb az 1 magos simánál az 1 magos HT-val szerelt. DE soha nem lesz egy 1 magosból rendes 2 magos
2013. máj. 13. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!