Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Telefont szeretnék venni...

Telefont szeretnék venni számlás csomagban, nekem még nem járt le a hűségidőm a szolgáltatónál. Lehetséges ez a kiskapu?

Figyelt kérdés

Egyik családtagom ugyanennél a szolgáltatónál van,másik díjcsomagban.Neki már nincs rá hűség,tudna telefont venni.

Ha vesz egy telefont,amit én használnék a saját sim kártyámmal,az működhet? Nem kódolja a szolgáltató,vagy letiltja? Lehetséges ez a kiskapu?

Köszi!


2013. jan. 26. 10:10
 1/8 anonim válasza:
egy szolgáltatón belül nyugodtan lehet! (hallottam már hogy van vmi védelmi funkció a komolyabb telefonoknál, hogy más SIM kártyájával ne tudd használni! De azt sem a szolgáltató állítja be)
2013. jan. 26. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

Nem csúcsmobilt akarok venni,20-30 ezer Ft közti készüléket,akkor nem kell aggódnom,hogy letiltják?

Ilyet nyugodtan meglehet mondani az üzletben,hogy mi a szándékunk a telefonnal?

2013. jan. 26. 11:43
 3/8 anonim ***** válasza:
Az üzletnek semmi köze ahhoz, ki, mire használja a telefonját. ha a vett készüléknek a havi díja fizetve van, onnantól még el is lehet adni. Tehát...használhatod. Természetesen annak is fizeted a havi díját. Nekem is volt két előfizetésem egyszerre.
2013. jan. 26. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Pont ez a lényeg,nem értetted a kérdésemet.

Nekem már van egy havidíjam,ami még marad is 1 évig.

Készülékemre a hűségidő még nem járt le.

De új telefont akarok.

Egyik családtagomnak is van egy telefonja,ő is havidíjas.

Az ő előfizetésére vennénk meg a telefont,az ő nevére.

De én akarom használni,az én saját meglévő előfizetésemmel.A saját sim kártyámat raknám bele.

Ő pedig használná tovább a meglévő mobilját.

Nem akarok két előfizetést fizetni egyszerre.

2013. jan. 26. 17:30
 5/8 anonim ***** válasza:
Ha a családtagod a saját előfizetését újítja meg azért a telefonért, akkor nincs plusz fizetni való, hiszen a rokonod gondolom, idáig is fizetett csomagot.Csak a vásárlással ismét hűséget ír alá bizonyos csomagra.
2013. jan. 26. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

5-ös vagyok

Te pedig használhatod azt a telefont természetesen a saját kártyáddal.

2013. jan. 26. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

Oké,köszönöm a választ!

Csak azt nem akartam,hogy megvesszük,és letiltják..

2013. jan. 26. 21:43
 8/8 anonim ***** válasza:
Csak a rokonodon múlik, hogy két évig a megvásárolt csomagot fizesse. Így neki megmarad a száma is, neked meg lesz új telód.
2013. jan. 26. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!