Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Hol lehet iPhone tokra nyomtat...

Hol lehet iPhone tokra nyomtatni? Egyedi tokot készíttetni?

Figyelt kérdés

Az lenne a kérdésem,hogy hol tudok iPhone tokot nyomtattatni? Egy képet szeretnék rátenni. Külföldi oldalakat találtam, de magyarországon nem nagyon. 1-2 internetes oldalon van itthon is, de azok nem tetszettek mert maga a tok is bénán nézett ki. Magyarországon hol vannak ilyen boltok? (ha vannak.) Mindegy hogy internetes oldal vagy bolt!

A válaszokat előre is köszönöm!



2013. jan. 26. 13:16
 1/7 reptoid ***** válasza:
2013. jan. 26. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ! Igen, ez volt az egyik oldal amit néztem, de ebben nem tetszik az, hogy az oldala fekete vagyis csak a hátlapjára nyomtatnak meg a kamera nyílásánál is látszik fekete perem. Én olyat szeretnék aminek az oldalán is van minta.
2013. jan. 26. 14:12
 3/7 A kérdező kommentje:
én ilyenre gondoltam mint ezen az oldalon: [link]
2013. jan. 26. 14:15
 4/7 A kérdező kommentje:
óóhh!! nagyon köszönöm!! :) hétvégén nem vagytok nyitva?
2013. febr. 4. 16:17
 5/7 A kérdező kommentje:
habár most nézem és jó drága...
2013. febr. 4. 16:19
 6/7 Újfalusi Imre válasza:
Igen, de ez nem kopik el mint a párezer forintos! Gyere be van egy csomó minta, ez prémium minőség, ezért drága!
2013. febr. 6. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
oké azért majd benézek! :) csak ennyit nem biztos, hogy rá akarnék szánni, de még meglátom
2013. febr. 16. 14:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!