Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Amerikában az iPhone-t sim...

Rajmi97 kérdése:

Amerikában az iPhone-t sim kártya nélkül használják?

Figyelt kérdés
Azt hallatom, h az iPhone Amerikában sim kártya hely nélkül gyártják mert ott ugyse használják. És Európába azért olyan drága az iphone mert a belsejét át kell alakítani SIM-kártyásra ez igaz?
2013. jan. 26. 12:10
 1/5 anonim ***** válasza:
62%
Ott is sim kártyával használják és kb ugyanannyiba kerül ott is , mint nálunk.
2013. jan. 26. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Én azt is hallottam hogy ott kolbászból van a kerítés, és minden nő gyönyörű és csak engem akar.

Olyan ez mint a Star Wars. Szép szép, de én azért nem hiszem el :-)

2013. jan. 26. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
86%

Keversz valamit, vagy az aki ezt mesélte neked.

Valóban van olyan mobiltelefon rendszer amelyik SIM nélkül működik.

[link]

Készülnek erre a hálózatra is többek között iPhone-ok, de természetesen ezeket nem alakítgatják át neked, mikor ott a normál SIM-es GSM változat.

Nem is értem ezt bárki is hogy gondolhatta komolyan.

Gyakorlatilag a fém keret se egyezik, sem a panel, gazdasági totálkár egy ilyen átalakítás.

2013. jan. 26. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
82%

Amerikában van pl. a Verizon nevű szolgáltató, ahol lehet CDMA-s iPhone-t venni, ahhoz nem kell SIM-kártya.

Emellett van a többi szolgáltatónál GSM-es, vagyis SIM-kártyás változat is.

2013. jan. 26. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 Nmaxima válasza:

Hello!

Belefutottam a problémává, hoztam haza Iphon t amiről itthon derült csak ki, hogy verizon.

Mit lehet itthon tenni, beüzemelhető pl átépíthető egy törött donorral? Megegyeznek az alkotó elemek?

Alkatrésznek adjam el?

2014. dec. 3. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!