Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Ha csak viber-re használom a...

Ha csak viber-re használom a mobilinternetet milyen adatmennyiséget eszik?

Figyelt kérdés
Nincs mobilnetem, nem vagyok netfüggő, De ha már a viber, gondoltam jól jönne. Ha csak arra használom, másra nem, elég a 100mb-os csomag?
2013. jan. 26. 13:41
 1/9 anonim válasza:

Szia!

Ez teljesen váltakozó.

Attól függ hogyan szeretnél Viberezni. Ha pl.: képeket is akarsz fogadni, küldeni, elég gyorsan elmehet.

Ha csak chatelgetni szeretnél, akkor az a 100 MB, elég egy jó ideig, ha nem nyomod éjjel nappal, szerintem simában kitart hónap végéig.

De amúgy egy kérdés, milyen szolgáltatónál vagy?


Üdv.: Investigator

2013. jan. 26. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Vodafone-os vagyok. SMS helyett akarom használni. Azt írok munkahelyem miatt. Néztem, elég sokaknak van, akikkel tartom a kapcsolatot.
2013. jan. 26. 13:51
 3/9 anonim válasza:

Szerintem a T-Mobilnál sokkal jobban megéri.

1 hónapra 90 FT a 30 MB-os csomag, egy bekötéssel 2 hónapig 90, utánna 600 FT, de ha lemondod 2 hónap után és újra aktiválod ismét 90 FT két hónapig :) [Remélem érted]

Ha 30 MB lemegy, a túlforgalmazás 0 FT, és a Viber tökéletesen működik, "adatforgalom nélkül" is.


Üdv.: Investigator

2013. jan. 26. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Vodánál 1 hónap ingyenes, utána 100 MB kerül 900ba. Jobban megéri, mint T. De engem még mindig az érdekel, hogy elég-e a 100MB?
2013. jan. 26. 14:03
 5/9 anonim válasza:

Okés, Te tudod :)


Sajnos én nem csak Viberezésre használom, de szerintem tutira elégnek kell lennie :)


Üdv.: Investigator

2013. jan. 26. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Nem tudom, hogy minden android verzióban benne van-e.

Nekem 4.1 Jelly bean, abban van egy adathalászat menüpont, ott meg lehet nézni mennyi adatforgalmam generálódott hálózaton és Wifin. Természetesen minden programot külön-külön mutat nekem. Én is Vodás vagyok, nekem 200mb internetem van, egyenlőre elég egy hónapra. A frissítéseket, és nagyobb adatmennyiséget mindig wifin keresztül csinálom.

2013. jan. 26. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Siman eleg, de csak akkor, ha hanghivas nincs benne, csak a szoveges uzenetek, esetleg par kep.
2013. jan. 26. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

Nem android, IOS, kedves 4. válaszoló.

Megrendeltem a 100-ast, lenulláztam amit eddig elhasználtam fél év alatt. Majd meglátom.

2013. jan. 26. 16:08
 9/9 anonim ***** válasza:
A Viber 3G esetén percenként kb. 240 KB-os adatforgalmat használ el, ami egy órás beszélgetés esetében 14 megát jelent, azaz 4 percenként fogyaszt 1 megát. Egy havi 100 megás (kb. 1000 forintos) mobilnet megközelítőleg havi 400 percnyi beszélgetésre elég.
2013. jan. 27. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!