Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Igaz hogy az okostelefonok...

Igaz hogy az okostelefonok neha nem ebresztenek?

Figyelt kérdés

2013. jan. 26. 19:18
 1/5 anonim ***** válasza:
Kikapcsolva nem ébreszt.(repülő módban igen)
2013. jan. 26. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

csakha alkalmazáskezelővel leállítod az ébresztőt.. (saját alkalmazása van amit alkalmazáskezelővel lelehet állítani)


ezt a hibát énis követtemmár el

2013. jan. 26. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
80%
okostelefon elég tága fogalom. A Simbyanos Nokiák ébresztenek, A Windows Phone, az Android és az iOS nem ébreszt kikapcsolva. De olyant, hogy nem ébresztenek néha...nem hallottam még. 3 éve van okostelefonom, és a mostani a második, de mindegyik jelez a beállított időben.
2013. jan. 26. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
79%
Mindig ébresztenek , de azért meg kell írnom - pontozzatok le ha akartok - nekem egy Xperia X8-asom van főzöt rommal , mindig működött az ébresztő de mostanában - 2 alkalmommal - nem keltett fel. Az egyik most Kedden volt... Ötre volt beállítva a telefon , 5:30-kor ébrettem meg , arra gondoltam , hogy átaluttam , de nem emrt a telefon azt jelezte még mindig , hogy a telefon 5-kor fog csörögni... Érdekes... Lehet meg kell néznem azóta egyébként csörgött :D
2013. jan. 26. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

androidos telefon nem kelt fel ha kikapcsolod, az biztos. Én még nem

jártam úgy hogy ne keltett volna fel bármelyik telefonom. Ha nem

kelt fel egy

okostelefon, az memóriahiány miatt letiltott, korábban leállított, vagy nem megfelelő ébresztő prg, vagy esetleg hibás szoftver miatt fordulhat elő.

2013. jan. 26. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!