Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Most akkor hogy van ez?...

Most akkor hogy van ez? Szerdán lesz egy hete hogy rendeltem a telenornál egy zte blade 3-at, ami akkor 37000 forintba került, viszont tegnap épp nézegettem a honlapjukat, és most meg már 45000 ft, akkor most nekem is ennyiért kell megvennem?

Figyelt kérdés
2013. jan. 27. 11:37
 1/6 Beviz Elek ***** válasza:
Én nem fizetnék többet... Ennyi volt amikor megrendeltem, ennyit szánok rá. Ha drágább, akkor majd más megveszi...
2013. jan. 27. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Az vonatkozik rád amennyiért a rendeléskor lenyomtad/megrendelted.


Ha véletlenül 45-ért hozná ki a futár, akkor egy elég csúnya ám bevett fogás áldozata lettél, ne vedd át annyiért a csomagot.

2013. jan. 27. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat! nem neten rendeltem, hanem egy telenoros üzletben, mivel ott sem volt készlethiány miatt. Tehát ha hétfőn megyek a telenorhoz akkor nyugodtam mondhatom hogy amikor én rendeltem még nem ennyi volt?
2013. jan. 27. 12:05
 4/6 anonim ***** válasza:
Ha nem írásos volt a megrendelés akkor simán letagadják és megveheted 45-ért ha akarod.
2013. jan. 27. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
felírták a nevemet, és a telefonszámomat
2013. jan. 27. 12:33
 6/6 anonim ***** válasza:
Az semmi. Akkor 45-ért fogod megkapni. Már ha kell annyiért persze
2013. jan. 27. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!