Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Telenornál mennyit vagyok...

Telenornál mennyit vagyok köteles várni, hogy kicseréljenek egy hibás készüléket? Ők nem vették észre a hibát, mivel nem próbálták ki.

Figyelt kérdés
Kiadtam közel 40 ezer Ft-ot egy telefonért, otthon észrevettem, hogy hibás, nem működik. Még akkor visszavittem. Mára igérték, de sehol semmi, megint várhatok még legalább egy hetet. Nincs erre valami szabály? A városban legalább 3 másik helyen kérdeztem ma, ott most is tudnék venni ugyanilyet. Mit tegyek?
2013. jan. 22. 14:44
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

3 napon belül köteles cserélni.

Mikor vetted, mikor vitted vissza?

2013. jan. 22. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Múlt héten csütörtökön vettem, még akkor este vissza is vittem. :( Most a pénzem is oda és telefonom sincs, pedig azért vettem, hogy legyen. :( És még a hét végére is csak "talán" lesz. Fel vagyok háborodva!
2013. jan. 22. 15:23
 3/11 A kérdező kommentje:
Azt ugyan elfelejtettem írni, hogy az ő boltjukban ez volt ebből a tipusból az utolsó darab. De a városban még ma is lenne 3 boltban ugyanilyen.
2013. jan. 22. 15:23
 4/11 anonim ***** válasza:
Telenorban nem javítanak. Elküldik a szervizbe.
2013. jan. 22. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

"Telenorban nem javítanak. Elküldik a szervizbe."


Kivéve ha cserélnek.


Kaptál róla papírt hogy beadtad a készüléked?

2013. jan. 22. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
A vásárlástól számított 3 napon belül kötelesek kicserélni a hibás készüléket!
2013. jan. 22. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
2013. jan. 22. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:

Kedves 15:3-as!


Nekem már az is furcsa volt, hogy el sem vette a hibás készüléket, mondván, majd akkor kell leadnom, ha megérkezik az új. Elegem van! :(

2013. jan. 23. 15:29
 9/11 anonim ***** válasza:
Jól palira vettek téged abban az üzletben.
2013. jan. 23. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Jelentem Nektek, mégsem vettek palira, csütörtökön este megkaptam az új telómat. :) Köszönöm a válaszaitokat!
2013. jan. 27. 10:18
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!