Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Nokia C5-03 hibaüzenet ad,...

Nokia C5-03 hibaüzenet ad, amikor megnyitom a böngészőt, miért?

Figyelt kérdés

Olyan telefonról beszélünk, ami a napokba ki lett ütve (függetlenítve lett), T_Mobile-os volt, Vodafone-os kártyát szerettem volna belerakni. Amikor megnyitnám a böngészőt a következő hibaüzenet jelenik meg:


"Csomagkapcsolt adatok:

A csomagkapcsolt kapcsolat nem áll rendelkezésre."

Majd: "Origo: A művelet nem hajtható végre!"


A Beállításokba átállítottam:

Beállítások -> Kapcsolatok -> Hálózat -> Operátorválasztás -> Kézi: Vodafone HU, de a probléma továbbra is fennáll.

Valamit máshol kell átállítani? Esetleg valamit elrontottak rajta, amikor ki lett üttetve? Segítsetek! Vissza tudom vinni,k mert vállaltak rá garanciát, de ha meg lehet itthon is oldani, akkor nem szaladgálnék utána. Köszi, köszi! :)



2013. jan. 27. 11:52
 1/2 anonim ***** válasza:
kérjed le a Vodafone oldaláról a telefonodra a konfigurációs beállításokat , mert azok a hiányoznak és ezért nem működik az internet rajta
2013. jan. 27. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Sikerült, köszönöm! :)
2013. jan. 27. 20:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!