Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Iphone 4-ről vélemény?

MikeB kérdése:

Iphone 4-ről vélemény?

Figyelt kérdés
Használtan vennék kb. 70 000 körül. Az "ájfon egy túlárazott divattermék" válaszoktól kíméljetek!
2013. jan. 27. 20:30
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
0%

nem kérted de kapod!

használtam és nem olyan mint aminek be van állítva. egy szar divatmárka, negyed annyit se tud mint amit elvártam tőle mikor megvette 170ért.

70ért kapsz már egy új Xperia P készüléket. én is erre váltottam és piszok jó.

2013. jan. 27. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 Andii1 válasza:
iphone 4-em van és imádom.. mondhat bárki bármit ;) és sokkal 'menőbb' ,mint egy xpéria p.. az elég fiús... mindenképp iphon.
2013. jan. 27. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
az a baj, hogy én már nem bízok androidban 100 000 alat... azt elhiszem hogy fölötte jók. amúgy meg azért vennék iphone-t mert ez tetszik a legjobban. megkérdeztem az összes ismerősömet, ők nagyon meg vannak vele elégedve, azt mondják egyszer sem akad meg, mind amellett, hogy csak 1 magos procija van. tudom, nehéz elhinni, de nem menőzni akarok vele.
2013. jan. 27. 20:39
 4/13 anonim ***** válasza:

Ismerőseid jól mondják. Második válaszoló jól mondja. Ezt, hogy az iphone egy "divattermék", valószínűleg kis pisis 10 évesek terjesztették el, mert nem kapták meg karácsonyra. Mindenki azt mondja hogy aránytalanul drága, de az iphone egy bmw a barkasok között. Jó, azért nem ennyire durva, de így van. Senki nem ugat, hogy a bmw miylen drága, és vegyél inkább trabantot Ha megveszed nem bánod meg. Persze vannak hibái, de az androidnak több. Esetleg elgondolkozhatsz egy windows pohne 8 -as telefonon is, bár nem biztos hogy bejön ez a csempés felület, de az is hasonlóan jó mint az iOS. Az androidtól már én is falra mászok. Tele van a tököm az állandó rom cseréléssel, mert a kedves gyártó nem képes normális szoftvert össze dobni, mert minden héten 90 telefont kidobnak, és szegény programozók nem bírják az iramot. Apple -nél nincs ilyen gond, ott évente egy teló, ami minőségi. És még egy nagy előnye a szoftverének. Ha valamit kifelejtenének, elrontanának a szoftverben, az egész internet ezzel lenne tele, így elég hamar kijavítják. Mert hát ki hallott arról, hogy az xperia sola 4.0 -ás frissítésénél, ha a teló töltön van, hazsnálhatatlan a kijelző? Kb. senki.

Vegyél nyugodtan iphone -t, nem bánod meg. Bár lehet hogy az elején furcsa lesz hogy sokat kell használnod az itunes -t, de majd megszokod :)

2013. jan. 27. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
Vegyed! Nekem i4s-em van,nagyon szeretem. A már 2 családtagomat rábeszéltem apple termékre és elégedettek szintén. Megapplebuzultam teljesen. :) De vigyázz mert utána ipadet is akarsz majd venni. :D
2013. jan. 27. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:

[link]

Ezzel szemezgetek, és meg is szeretném venni, de sajnos még nem tudom milyen idős. szerinted az fontos?

2013. jan. 27. 21:01
 7/13 A kérdező kommentje:
én is belebuzultam a iphone-ba :D
2013. jan. 27. 21:02
 8/13 anonim ***** válasza:
szerintem 73ért sok. persze ha én lennék az eladó, és eladnám, örülnék neki. megy az egy kicsit lejjebb is(bár az a néhányezer Ft nem sokat dob, de én olyan 67-68ért venném). nekem fehér t-s 16 gigás van, kicsit több, mint 1 éve vettem 80ezerért(mondjuk szerencsés üzlet volt, ár alatt). amúgy meg szeretem, semmi bajom nincs vele, úgyhogy aki mást mond, az csak irígy...és a vele egy korú androidos társai már sehol nincsenek...
2013. jan. 27. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
én úgy vagyok vele hogy 70-et szánok rá. ráadásul itt van hozzánk közel. plusz dolgozok érte, szóval az a 3k már nem számít :D mondjuk pont 3 k egy tok...na mind1
2013. jan. 27. 22:05
 10/13 anonim ***** válasza:
áhh, tokból is felesleges, én ebay-ről rendelem 2-300 Ft-ért, van már vagy 6 db :D
2013. jan. 27. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!