Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » A Pou nevű játékban azt a kis...

Bratilla kérdése:

A Pou nevű játékban azt a kis lényt hogy lehet ugyanazon a szinten, egy másik telefonon továbbvinni?

Figyelt kérdés

Már elég magas szintet értem el, de új telefonom lesz, és nem tudom mit tegyek, hogy azon ugyanezt folytatni tudjam.

Segítenétek?


2013. jan. 28. 00:26
 1/3 anonim válasza:
igen lehet. jobb felül ugye van hogy hanyadik szinten vagy. arra rámész ott a 'account' -ra ahol megadtad a pou nevét ott az email cim.. ha nincs megadod plusz jelszót hozzá.. és ezze más telorol is betudsz lépni :)
2013. jan. 28. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszi! :) Megpróáltam, de ahogy rkattintottam az Account-ra, azt írta ki: "Sajnáljuk, de a folytatáshoz frissítenie kell az alkalmazást". Frissíteni hogy lehet?
2013. jan. 28. 12:09
 3/3 Wí válasza:
Hát a Google Play vagy Marketben rámész a Poura és kijön az, hogy frissítés :)s arra rákatt, és készis :D
2013. febr. 1. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!