Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Miért nem tudom beállítani...

Hubabuba1 kérdése:

Miért nem tudom beállítani Nokia 500-as telefonomon a Gmail postafiókomat?

Figyelt kérdés
A probléma mindig a következő, nem szinkronizálja a leveleket és amikor kézzel rámegyek akkor azt írja hogy "nem sikerült bejelentkezni, próbálja újra." Újra beírom a jelszavam, de ugyan az jön megint. Minden más, Freemail, Hotmail működik rendesen, lekéri szépen a leveleket, tökéletesen működik, csak a gmail nem. Már mindent kipróbálta de nem jutok semmire. SOS.

2013. jan. 28. 09:57
 1/4 anonim ***** válasza:
Mert a gmailben engedélyezned kell az imap v. pop protokollokat. Lépj be egy pc-ről böngészővel és a beállításokban engedélyezd. Vagy a telefonodról regisztrál egy új fiókot.
2013. jan. 28. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Engedélyezve van és mindenképp a régi fiókot kell használnom.
2013. jan. 28. 10:25
 3/4 anonim ***** válasza:
biztonságos kapcsolatnál van pipa?
2013. jan. 28. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

No hát közben megtaláltam a megoldást. Alig 3 nap kínlódás után, sajnos nem egyszerű rátalálni, vagy csak nekem volt nehéz, nem tudom.

Leírom hátha más is így jár mint én. A probléma az volt, hogy nálam már engedélyezve van a "kétlépcsős hitelesítés". Na most "Néhány böngészőn kívül működő alkalmazás még nem kompatibilis a kétlépcsős azonosítással, és nem kérhet ellenőrző kódot" például: "Alkalmazások okostelefonokon, mint például az Android, a BlackBerry, az iPhone stb." Ennek megkerülésének a következő a módja. Létre kell hozni egy "alkalmazásfüggő jelszót" és azzal kell bejelentkezni. Ez itt oldható meg: [link] Így már működik a levelező. Azért köszi a segítséget.

2013. jan. 28. 10:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!