Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Hogyan tudom a sony xperias-m...

The Dani kérdése:

Hogyan tudom a sony xperias-m akkumulátort edzetni?

Figyelt kérdés
Az van, hogy nem rég vettem ezt a telefont de az akkumulátor nagyon rossz. Kiszámoltam és egyfolytábani használatakor teljes fényerőn csak 2 és fél óráig bírná. Mit csináljak? Vigyem vissza és kérjek egy máikat, vagy edzessem? Hallottam,hogy ha teljesen feltöltöm maxra, akkor több ideig fogja bírni.(ha mindig így csinálom). Mit ajánlatok? Gyorsan kéne mert holnap tudom utoljára vissza vinni!
2013. jan. 28. 14:46
 1/4 anonim ***** válasza:
Akkura nincs garancia. Edzetni meg nem lehet.
2013. jan. 28. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Csinálj neki edzéstervet.

Pl felteszed töltőre.

Leveszed a fényerőt gyengébbre.

A szinkronizálást kikapcsolod.

Időnként nem használod.

2013. jan. 28. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
edzetni...sehogy. nyilvánvaló, hogyha teljesen fel van töltve, akkor több ideig bírja...ez logikus..:D amúgy mondjuk ha nem teljes fényerőn használod és nem állandóan, akkor bírja tovább...de mivel a legtöbb androidos teló eddig bírja, ne csodálkozz. esetleg azt nézd meg, hogy készenlétbe mennyire merül. ha pár órán belül a feléig lemerül, akkor már baj van(persze kinyomod a 3g-t, wifit, mindent).
2013. jan. 28. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Állítólag, ha sok fekvőtámaszt csináltatsz vele edzett lesz :D

Amúgy nem lehet ilyet és kisütni se kell a mostani aksikat. És nyilván, ha teljesen feltöltöd több ideig bírja, mint ha csak félig töltenéd fel. De ezeket amúgy komolyan kérdezed vagy valami rossz vicc?

2013. jan. 28. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!