Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Telefon vásárlása előtt...

Telefon vásárlása előtt állok, és meg is van hogy melyiket szeretném mindenáron. A Galaxy S3-ra esett a választásom. Azonban melyik "verzió" legyen? Bővebben lent!

Figyelt kérdés
A kérdés viszont az, hogy van 2 féle verziója, a "sima" és az LTE-s, az LTE támogatáson kívül különbözik a két verzió egymástól?! Illetve a frissítések ugyan úgy fognak jönni?! Melyik szolgáltatónál érdemes megvenni? persze a vétellel még várok 1-1,5 hónapot hátha jön ki valami új addig és jótékonyan hat az árra :)

2013. jan. 28. 16:30
1 2
 11/15 A kérdező kommentje:
és aki használja is, az 1giga ramos verziót, vagy valami, akad v volt vele bármi baja?!
2013. febr. 4. 19:38
 12/15 renato-n ***** válasza:
Nekem az van,nincs vele semmi baj fél éve van meg de még egyszer se lassult.
2013. febr. 4. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 Konzol94 ***** válasza:

Én most vettem. Teljesen meg vagyok vele elégedve idáig. Apróbb megoldásra szoruló problémáim vele: - nem tudok zenét váltani fülhallgatóval és kevés a 50mb mobilnet, van egy gigás adatforgalommal rendelkező telenoros kártyám, azt kéne vhogy felismertetni vele.

De ezek már csak a személyes baromságaim.

Most tesztelem, hogy a hátulja mennyire karcolódik, érdemes-e tokot venni rá..

Most így amúgy lebeszéltél az lte-ről, viszont van aki azt mondja, hogy "hülyeség a 4 mag, mert nem tudja kezelni rendesen és nem használja ki." Vélemény?

2013. febr. 5. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 A kérdező kommentje:

jajjj, nemsokára jön a fizetés meg az ösztöndíj, és akkor már beújítok. :D bár a gondolatot valaki elültette a fejembe hogy esetleg nexus 4... ki tudja... :D

és köszönöm a válaszokat eddig is! :))

2013. febr. 6. 13:35
 15/15 A kérdező kommentje:
és nem lehet hogy olyan mondja hogy hülyeség ez meg az akinek nincs olyanja és sose lesz? olyantól fogadd meg aki használja és azt mondja hogy hülyeség meg minden... legyen valami alapja már akkor :O
2013. febr. 6. 13:36
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!