Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Miért mondják le mindig az...

Miért mondják le mindig az iphone-t illetve a többi apple terméket?

Figyelt kérdés
Magam is több apple eszköz tulajdonosa vagyok, és nem tudom megérteni, hogy egyesek akik még csak nem is próbálták miért mondják le. Én sem mondom le az androidos cuccokat, ill. Samsung, Nokia, Sony, Htc és egyéb termékeket. Vagy mindezt csupán csak az irigység váltja ki az emberekből? Minden termékben van jó és rossz dolog is, de miért kell lemondani a másikat, csak azért mert nekünk az nincs, vagy mert az épp nem tetszik?

2013. jan. 28. 17:17
1 2
 1/17 Gugu Gabor ***** válasza:
42%

le mondani?


Egyébként igen volt, nem mondom hogy rossz és használhatatlan, viszont nekem újra nem kéne.

2013. jan. 28. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
49%
Jé, még egy ilyen kérdés. Szerintem sehol nem nagyon szólják le őket, csak Magyarországon, ugyanis a magyar irigy és ellenséges, állandóan azt figyeli, hol lehet belekötni a másikba, és hát dögöljön meg a szomszéd tehene is. Az Apple jó telefont csinál, a legjobbat szerintem, ha valaki kifejezi a nemtetszését, és megmondja, miért nem tetszik, elfogadom, én is tudnék nem egy és nem kettő dolgot mondai, ami nem tetszik benne, pedig nekem is olyanom van. Ha viszont csak úgy leszólja valaki, "mert csak," arra nem hiszem, hogy érdemes pazarolni az időnket.
2013. jan. 28. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 A kérdező kommentje:
Így van ahogy mondod kedves 17:23-as válaszoló. És épp ezért nem tudom megérteni, hogy vajon mi vezérli azokat az embereket akik ok nélkül szapulják. Egyik termék sem tökéletes, én is találtam benne dolgot ami nem tetszik, de attól még lehet jó. :)
2013. jan. 28. 17:27
 4/17 anonim ***** válasza:
0%
Nincs itt olyan topik nyitva,hogy utáljuk az applet. Általában mindig abból alakul ki vita,ha valaki összehasonlit egy csúcs androidot egy iphoneval. De sose azt hangoztatja senki,hogy szar,hanem hogy az árához képest az.
2013. jan. 28. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 A kérdező kommentje:
Nem mindenki sajnos. Van aki rögtön úgy áll hozzá hogy az így szar, meg úgy szar termék. Emberfüggő :)
2013. jan. 28. 17:33
 6/17 anonim ***** válasza:
61%

#2


Téves, mindenhol fikáznak mindent, ez nem csak magyar szokás. Még USA-ban is elég sok ember fikázza az Apple-t, pedig az ugye az Apple hazája.


Egyébként sok a hülye ember, nem kell velük foglalkozni. Aki szarozza az Apple-t az sem teljesen normális, de aki isteníti annak is elgurulhatott a gyógyszere.

2013. jan. 28. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
Még szép, hogy mindenhol leszólnak mindent, ezt túlzásként mondtam, úgy értettem, hogy itt sokkal észrevehetőbb. Elég egy ilyen oldalra idejönni, föltenni egy kérdést valami Apple-lel kapcsolatban, máris jön a szarrágás. Az USA-ban meg mindenkinek Apple-je van, annyira azért nem érdekli az embereket.
2013. jan. 28. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
29%
Csak azt nem felejtsük el,hogy itt azért veszi meg az user az applet dupla áron egy ugyanolyan tudású vagy még jobb telefonnal szemben mert villogni akar,mert más értelmes magyarázat nincs rá. Kint meg azért mert olcsó.
2013. jan. 28. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 Jófej:D ***** válasza:
Túl drága
2013. jan. 28. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:

Én se szidom az apple-t, pedig androidos vagyok.

Mindkét rendszernek megvannak az előnyei és hátrányai. Nekem az android szimpatikusabb és kész...

2013. jan. 29. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!