Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Google play és facebook többi...

Flegmahhh kérdése:

Google play és facebook többi lent?

Figyelt kérdés
google play milyen androidon fut gondolok arra hogy pl 2.3.7van nekem. Meg még azis érdekelne h van e olyan facebook alkalmazás ami hogyha jön üzenetem vagy vmi akkor jelez úgy hogy kivagyok lépve az alkalmazásból és levan zárva a telefonom?

2013. jan. 28. 19:12
 1/3 anonim ***** válasza:

Google Play a Google android rendszerének a piactere. Nincs megszabva hogy min futhat. A lényeg (és a bevétel) a rendszer után pont abból jön hogy te felmész erre a piactérre és (esetleg) vásárolgatsz, reklámokat fogadsz..stb.


Szerintem bármilyen csevegő alkalmazás jó erre. Én Trilliant használok minden rendszeren. Ezzel fel tudsz menni egyszerre minden csevegőre (google talk, facebook, msn...stb) és együtt használni őket. Szépen küldi az értesítéseket is.

2013. jan. 28. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
jó de az a gáz h amikor 2.1 es volt a telefonom akkor nemengedett fel google playre csak marketet hozott be
2013. jan. 28. 19:44
 3/3 anonim ***** válasza:
A play meg a market ugyanaz. Csak lettek változtatások és átnevezték Playre, a market. A telefonokon lévő kliens, meg 2.2-től felfele módosult playre. A régebbi rendszereknél megmaradt a Market név és a régebbi kezelőfelület.
2013. jan. 28. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!